szandiszilagyi

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2012. december 29.

Pár hete használom és nagyon szeretem! Száraz a bőröm, de nem szárítja, nagyon nagyon tartós, reggel felrakom és még este is ugyanolyan. Nekem még púder sem kell rá, mert elég matt a hatása így is. Szóval nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom, ez az eddigi legjobb alapozóm.

Syoss Repair&Fullness Balzsam

Syoss Repair&Fullness Balzsam
2012. december 18.

Töredezett sérült hajra?? SOHA! Akinek száraz, szálkás, töredezett a haja meg se vegye ezt a terméket... Borzalmas... Át akartam térni a szilikonmentes samponok és balzsamok világába, de amit ez a sampon és a hozzá való balzsam művelt... Annyira szárította az amugy is extra száraz hajam és fejbőröm, hogy hajmosás után fél órával azt hittem megőrülök, olyannyira kiszárította a fejbőröm. SOHA de soha nem venném meg újra, ez annak jó akinek zsíros a haja, valamennyit szárít rajta legalább. Szerintem ne adjatok ki érte pénzt feleslegesen, tönkreteszi a száraz, töredezett hajat. Az a legrosszabb benne, hogy azt mondják, hogy használjuk türelmesen, az elején nem lesz annyira hidratáló, mert meg kell várni amíg kiürül a sok szilikon a hajból. Csak használod és használod, a hajad egyre szárazabb, gubancosabb, alig tudod kifésülni és nem csak nedvesen, de még szárazon se. Várod a csodát, hogy végre pihe-puha legyen a hajad, és ne legyen elnehezedve a szilikontól. Erre mit kapsz? Mégjobban tönkretett hajvégeket, kiszárított, irritált fejbőrt. Még egyszer hangsúlyoznám, hogy a hajam száraz és töredezett, pontosan erre nyújtana megoldást ez a sampon. SOHA nem venném újra.

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé
2012. december 18.

Kb 10-15 dobozzal használtam már el belőle, tisztít és a sminket is eltávolítja 100%-osan, pedig elég erősen festem magam nap mint nap. Százar a bőröm, de szerencsére nem szárította túlzottan. Most találtam rá a testvérére, ami száraz bőrre van, de akkor is ez A lemosó számomra. :)