Szandra992

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2017. április 7.

Az egyik legjobb szemhéjtus, amit valaha megvettem. Az ecsetével könnyen tudok bánni, szép vékony vonalat lehet vele húzni. Hónapokkal ezelőtt brahiból megvettem ebből a tusból azt a fajtát, aminek aranybarna színe van (Diae az árnyalat neve) és azóta is azt használom. Könnyen szárad, nem folyik le rólam, nem hagy csíkot a szemhéjamon, viszonylag könnyen tudom javítani a hibát és munkában a nap végéig fent marad hibátlanul. 5* :)

Update:
Sajnos már nem látom ezt az arany barnás árnyalatot a polcokon, pedig imádtam.... :(

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2017. április 7.

Az emerald cut és a berry love árnyalatok vannak meg nekem. Mind a kettőt szeretem használni. Kicsit porzik, de rajtam alappal egész nap fent marad és nem vándorol el olyan helyre, ahol nincs keresnivalója.

Update:
Azóta beszereztem az Au Naturale és az Urban Skyline-t is. Továbbra is marad a 4* :)

Avon Care Testápoló Kakaóvajjal és E-Vitaminnal

Avon Care Testápoló Kakaóvajjal és E-Vitaminnal
2017. április 7.

Minden alkalommal újra megveszem, mert imádom használni. :) Az illata nagyon finom és pl. ha leborotválom a lábam és utána bekenem ezzel, a bőröm selymessé válik és megnyugszik. Csak ajánlani tudom!