szandrah86

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2014. május 29.

Ma égész nap tesztelhettem a kicsikét... a fedése nagyon szép az én bőrszínemhez pont passzol. Az egész napi lóti-futit jól bírta,átfényesedett de nem olyan tocsogósra mint általában a többi BB vagy alapozó rajtam. Nekem *5!!!!! :)

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2014. április 28.

Hezitáltam a vásárlásnál hogy ezt vagy a sima To be woman legyen-e...végül a másikat hoztam el. Az a helyzet hogy kicsit talán megbántam hogy nem ő jött velem. Mikor magamra fújtam belőle,határozottan nem tetszett annyira émelyítő édes volt. 2 óra múltán viszont valami fantasztikus illata maradt a bőrömön nagyon megtetszett. Lehet hogy beszerzem magamnak esti fújkálásra tudom inkább elképzelni. Jaaa és ez tartósabb mint a rózsaszín társa.:)

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2014. április 28.

Douglasban vásároltam be ebből a parfümből,mert most akciósak. Tulajdonképpen meg sem fordult a fejemben hogy Police-t vegyek de ez annyira megtetszett nem tudtam ott hagyni...:) Édes-gyümölcsös illata van,de még nem az a fullasztós süti illat azt nem annyira kedvelem. Valóban nem tart ki a nap végéig az illata de nekem elég 1x újra fújni még a nap folyamán attól még mások érzik rajtam az illatot. Ez a halálfejes üveg háááátttt....nem mondom hogy nem nőies inkább vagány,de vannak ennél szebb üvegcsék is. Összességében nem rossz egy közép kategóriás illat.