szaniblue

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. szeptember 19.

Megvettem a makadámdió miatt, de nagy csalódás volt, pedig imádom a makadámdiót. Egyáltalán nem ilyen illatra számítottam, hanem inkább olyanra mint a Balea Ausztrália szappané. Egyébként az állaga jó, egész gyorsan beszívódik, jól hidratál. Hosszú távú hatásról nem tudok írni, mert csak egyszer használtam az illata miatt, ami egyáltalán nem tetszik. Teljesen nem szeretném lepontozni, de én kettő csillagnál sajnos nem adok neki többet.

Nivea Visage Reregeneráló Éjszakai Krém

Nivea Visage Reregeneráló Éjszakai Krém
2013. április 20.

Először is amit szeretek benne: a tipikus Niveás illata, nem irritál, nem okoz pattanásokat, jól hidratál. Már régebb óta használom és még kevés fogyott belőle, úgyhogy tényleg sokáig elég. A tégelye jól néz ki és tök jó, hogy nem műanyag. :) (Amikor megvettem csodálkoztam is rajta, hogy milyen nehéz :D ) Ami nem jó benne, hogy nehéz hozzájutni a krémhez. Több krém megy a körmöm alá mint az arcomra... Már a nappali krémnél is ez a bajom a tégellyel, de ezt még nehezebb kioperálni belőle az állaga miatt. Na azon meg is lepődtem először. Szerintem olyan az állaga mint valami testvajnak... Ahhoz képest elég gyorsan beszívódik. (Nem olyan gyorsan mint a nappali verzió, de este mindegy, akkor úgysem sminkelek.) Azt hittem először, hogy kicsit sok lesz a bőrömnek, de egész jól beszívja és puha lesz tőle. Nem tudom nyáron hogy fogja bírni a nagy hőségben, szerintem akkor kicsit sok lesz. Azért 4 csillagot mindenféleképpen megérdemel. :)

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2013. április 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Ennek szerintem teljesen olyan illata van, mint a kék tégelyes Nivea krémnek. Könnyű az állaga, hamar beszívódik és jól lehet rá sminkelni. Nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanásokat és jól hidratál. Abszolút kedvenc most nálam. :) Talán az egyetlen negatívuma, hogy tégelyes. Bár én szeretem a tégelyes krémeket, és ez ráadásul nem is műanyag hanem (talán) porcelán tégelyben van. Már le is ejtettem és túlélte. :D Na de ami rossz benne, hogy több krém megy a körmöm alá mint az arcomra. Hosszú köröm meg tégelyes arckrém az nem olyan jó párosítás... XD Azért megkapja az 5 csillagot! :)

1 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!