szanii

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Clearskin Korrektorstift

Avon Clearskin Korrektorstift
2020. augusztus 2.

Kozmetikustól kaptam, előbukkanó pattanásokra adta. Elhasználgatom, de újat nem fogok venni (leginkább mert kerülöm az ehhez hasonló összetevőket messziről IS: Parfum/Fragrance, BHT , BHA ). Nálam a színe megfelelő, nem pörög le, szépen megmarad az arcon.

Nivea Tápláló Arctisztító Olaj Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Arctisztító Olaj Száraz Bőrre
2020. augusztus 2.

50%os kuponnnal vettem meg, inkább az érzékeny vagy a normál bőrre valót szerettem volna, de azokat nem láttam akkor, így erre esett a választásom. télen kifejezetten jól esett ezt használni. Nincs homályos látás ha óvatosan bánok vele. Először az arcomat olajozom, utána külön a szememet (tus,spirál) és nagyon szepen leviszi. Majd vizezés, és a szememet külön micellas vízzel is lemosom.
Nekem nagyon bevált.

Hogy miért dobom ki végül: Linalool , Benzyl Alcohol , Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance.... ha ezt a vásárlás előtt olvasnám, inkább mást választanék...

Balea Aloe Vera Bodygel 90%

Balea Aloe Vera Bodygel 90%
2020. augusztus 2.

Napozás után ki is probaltam, hamar beszivodik, husit. Kisebb leegesre is jó. (A hátam egy picit megpirult)
Jó ár-érték arány. Ajanlom mindenkinek.

ui. parfum/fragnance az nagyon kell egy 90%os aloe verába... -.- cégek pls, jó lenne már elhagyni

1 smink