szanii

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2022. március 9.

Igazán megszerettem a rutinomban, nálam ujravevos. Szerumok előtt nagyon jó alapot ad, és hiányozna, ha nem raknám fel. Reggel is és este is kenem.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre
2022. március 9.

A resisttől nagyon pirosodtam, így erre váltottam. Az árát már megszoktam, nem tudok mit csinalni vele. :) muszáj jo fenyvedot találni. Alapvetően normál borom van, kicsit szaraz, és tud érzékeny is lenni. Nem pirosodok tőle, esetleg néha egy igen keveset és ez már nagy szó. Az állaga sűrű kicsit, feher színű és kicsit csillogós a finishe , de az arcom most jó állapotban van így nem zavar.
Brutal módon fogy. Nyárra kevés lesz az spf30 így szerintem megyek tovább a lrp age correctel, hátha.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2022. március 9.

Dmben vettem, osszetevok nagyon tetszenek. Osztom a többiek véleményét, nekem szaraz a borom és eléggé húzódik tőle ha tultolom, érdemes a kézen habosítani nem az arcom. Egyébként micellas víz után teljesen jól szuperál. Eleinte zavart a furcsa illata, de egyébként teljesen rendben van. Legközelebb egy krémesebb arclemosót fogok venni, de szerintem ő is ujravevos.

1 smink