szanika

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2018. november 10.

Joy-nap alkalmából akartam magam meglepni valamivel, amit amúgy máskor nem vennék meg.. Rá esett a választásom!
Teljes áron 4000 Ft a Dm-ben, féláron vettem meg, bevallom még így is sokalltam picit, de a külső megjelenés és a márka elcsábított.
Nem volt nagy a színválaszték, összesen 3 színből lehetett választani: 1. valami nagyon nude 2. mályvás-pirosas 3. lilás-barnás-bordós
Nekem a 3. színre a 868 Cacao Crush-ra esett a választásom. Az illatát imádom, és aki esetleg ettől tart, felvitel után el is illan.
Elég furcsa ez a hajlított applikátor, nem igazán esik a számra, pedig több szögből is próbálgattam, de eddig még nem jöttem rá, hogy melyik lenne a legprecízebb felviteli verzió. Vigyázni kell vele, hogy ne túl sok anyagot vigyünk fel, és mindezt szépen oszlassuk el. Ha aránytalan a mennyiség akkor foltos lesz a végeredmény és ráadásul ragadós a felület. Nekem eddig nem sikerült eltalálnom se a mennyiséget, se a technikát. Maga a szín amit választottam szép, az illata jó, de 3ból 3x mindig letöröltem, mert foltos és ragadós lett a végeredmény.
Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. július 12.

Olcsó, krémes, jól habzó, fincsi illattal!!! :)
A tusi szine narancssárga, ami először meglepő volt, de ez nem ront semmit a terméken.
Az illatát a párom és én is nagyon imádjuk, főleg itt a dinnyeszezon kellős közepén :D

Rexona Active Shield Fresh Deo Spray

Rexona Active Shield Fresh Deo Spray
2017. május 29.

Nekem az illata nagyon tetszik, valóban citrusos-virágos, aztán pár pillanat múlva lecsitul ez az illatkavalkád.
Hatásával is elégedett vagyok, persze újra kell fújogatni az izzadós időszakokban.
Az meg h alumentes csak hab a tortán!