Best of Beauty 2019

szannamari85

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Kell A Púder! Micellásvíz

Kell A Púder! Micellásvíz
2019. május 24.

Jaj olyan nehéz ez, mert imádom a KAP-ot, de ez valahogy nekem nem jött be annyira, hogy leváltsam a Bioderma rózsaszín kupakos micellás vizét. A bőrömön egy ragacsos érzetet hagy, amit nem szeretek, és ha nem használok tonikot utána minimálisan húzódik az arcbőröm. Egyébként szépen tisztít, ezzel nincs is gond, csak az érzés...
Nagyon nagyon drága szerintem főleg az üveges kiszerelés, így csak utántöltőt vettem meg, azt is csak akciósan. Nem fogom újravenni, maradok a Biodermánál, olcsóbb is és számomra jobb is.

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2019. március 12.

Áh... második Benefit spirálom, de csalódás ez is. Hétköznapi pillákat csinál, semmi extra. Kenődik felfele, kenődik lefele. Egyetlen pozitívuma, hogy szépen szétválaszt. Drogériás spirálok között nem egy sokkal különb szempillaspirál van a Badgal árának töredékéért. Nem tudom mikor és hogyan használom el, de egy munkanapra, vagy egy olyan napra amikor nincs időm igazítgatni a sminkem ezt fel sem merem tenni :-/.

Kell a púder! Neszeszer

Kell a púder! Neszeszer
2019. március 12.

Igényes, elegáns, minőségi, jól kihasználható, szuper kis neszeszer. 20% kedvezménnyel vásároltam meg a fogaimat összeszorítva, hiszen így is sok pénz ez egy neszeszerért, amiből szinte minden márka ha más nem karácsonykor ajándékként hozzánk vág, de ez számomra megérte. 3 jól pakolható fakkja van, így nem kell egy neszeszerben durkálnom (és persze mindig legalul van amit keresek, és az egészet ki kell borítanom a végén :)), hanem bármit megtalálok pikk-pakk. Simán belefér egy teljes smink elkészítéséhez szükséges motyó (kivéve pl. ecsetek, de azokat amúgyis másban szállítom, és pl. egy teljes kiszerelésű sminkfixáló, de utazáshoz általában úgyis minit viszek).