szannamari85

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Too Faced Born This Way Concealer

Too Faced Born This Way Concealer
2020. január 13.

Elég jó korrektor, majdnem tökéletes. Kisebb ráncoskák már megjelentek a szemem alatt, melybe sok korrektor beleül napközben (még ha púderezem is) és rohadtul öregíti a tekintetem. Ez egy nagyon lágy, könnyen eldolgozható, jól fedő korrektor, melyet szerintem kötelező fixálni, de elég szépen viselkedik. Nagyon enyhén ül bele a ráncokba, szinte nem is látszik. Szeretem és ha elfogy lehet újraveszem.

Compeed Invisible Herpesztapasz

Compeed Invisible Herpesztapasz
2019. november 18.

Soha többé!!! Többet árt mint használ... Én a kezdődő, vagy éppen kijött, kicsi herpeszemre tettem rá és a herpesz - mivel gondolom le volt fojtva ezzel a tapasszal - a teljes tapasz felülete alatt elterjedt. Levettem a tapaszt és egy az egyben tapasz méretű/formájú herpeszem volt. Semmit nem segített, sőt... 2-3 herpesz esetében kísérleteztem vele, mindig ez volt a tapasztalat, szóval többet nem veszem meg. A Zovirax sem világmegváltó, de szerintem még az a legjobb. Duo verzióját is tesztelni fogom, de remélem nem a közeljövőben :D.

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj
2019. szeptember 25.

Kombinált bőrűként hallani sem akartam az olajos lemosókról, de rávettem magam, hogy kipróbáljam az ajándékba kapott kis mintát a termékből. Meglepődve tapasztaltam, hogy egyrészt tökéletesen leszedi a sminket (a normál szempillaspirált is, vízállóval nem próbáltam még), nem irritálja a szemem, és vízzel leöblítve tökéletesen lejön. Kellemes érzést hagy maga után, puha és nagyon tiszta érzete van a bőrömnek.
Sajnos sok vattakorongot és sminklemosó kendőt használtam, de ezzel a kendőt teljesen ki is tudom kerülni, és vattakorongból is töredéknyi mennyiséget használok. Már meg is rendeltem nagy kiszerelésben :).