szansza0518

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame The One Strobing Effekt Krém

Oriflame The One Strobing Effekt Krém
2017. április 9.

Számomra ez a termék hatalmas pozitív csalódás volt, nem gondoltam volna,hogy a napi rutinom része lesz. Felvinni és eldolgozni egyaránt ujjal szoktam, könnyű, (és pár előző rossz tapasztalatommal szemben) nem szedi fel , és maszatolja el az alapozót.
Alapozó felé , highlighterként jól funkcionál , nem csillámos, egy szép ragyogást ad az arcnak, anélkül hogy sok lenne. (egyébként lehet építgetni is , így egy erősebb hatás is elérhető).
Kevés is elég belőle, éppen ezért ez a 30 ml ,jó darabig elég lesz, ennyi pénzért pedig úgy gondolom megérte.
(A strobing krémeket szokás primerrel, esetleg alapozóval vegyíteni ,bár ezzel én még nem mertem kísérletezni, lehet ,hogy a közeljövőben teszek egy próbát.)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 20.

Az itt olvasott, vélemények alapján esett a választásom erre a termékre. Mondanom sem kell nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, mégis csalódnom kellett.
Az első pár napban még semmi problémám nem lett volna vele, sőt. A negyedik nap környékén viszont több kisebb-nagyobb hólyagszerű , majd később kisebesedő "képződmények" jelentek meg asz arcomon. Azóta amióta nem használom nem jelentek meg újabbak, elkezdett javulni a bőröm állapota.
Tény és való, hogy a sminket szépen , és könnyedén el lehetett távolítani vele , és mivel sokaknak bevált, az én bőrömmel lehetett a probléma.,(ezért is kapja meg a két csillagot) de számomra ez a termék, sajnos használhatatlan.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. július 30.

Nagyon nagy kedvencem lett az utóbbi időkben. A fedése valami eszméletlen. Bőrhibákra, pattanásokra és szem alá is használom(bár az utóbbi esetében vigyázni kell, mert hajlamos a pici ráncokba is beleülni, de szivaccsal szépen elehet ott is szépen dolgozni) Tartós, amit nagyon szeretek, mert nem kell állandóan pótolgatni.Valamint meglepően sokáig elég. Nálam egyértelműen"csodaszer".