Szanszi

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2021. szeptember 15.

Egy kis mintát sikerült vennem itt a Krémmánián, a teljes kiszerelést nem mertem látatlanból megrendelni. Lehet hogy le fogja taszítani a trónról a Givenchy L’interdit Intense-t nálam. 😇
Az utóbbi években nagyon megkedveltem őszre-télre ezeket a komolyabb, mély illatokat. Ez is egy ilyen, számomra is különleges illat.
A kifújásnál nagyon erős, kicsit fullasztó, nem érdemes rögtön beleszippantani. Viszont ami utána következik az maga a csoda. Az idő elteltével egy balzsamos, puha, körbeölelő de mégis határozott illat marad a bőrön. Óráról órára másnak mutatja magát. Nagyon nőies, ez egy signature illat, ezer közül felismerhető. Én bírom napközben is, de már varom a kicsit hűvösebb időt, akkor fog igazán kibontakozni ez a csodás illat.
Abszolút tartós, rajtam este is érződik még egy kellemes púderes illat, ruhán még napokig.
Ajánlom nektek is kipróbálásra, akik szeretik a különleges mézes-balzsamos illatokat! 🥰

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. augusztus 29.

Elég szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de úgy tűnik be fog válni.
Ma kaptam meg, természetesen rögtön ki kellett próbálni! 😸
Kb. 1,5 órát hagytam rajta a nedves hajamon, hátközépig érő sörényemre nem kellett túl sok, tényleg inkább bele kell jól dolgozni, fésülni a hajba. Szőkített, eléggé töredezett és vékonyszálú a hajam, de nagyon sok és dús. Selyem tapintású és nagyon szép esésű lett, tényleg olyan mintha összezárná a töredezett végeket, szép fényes is lett. Nagyon tetszik így elsőre is, de majd meglátom, hogy ha elhasználom a flakont, tartós lesz-e az állapot, mert sajnos az árát én nagyon sajnálom érte kiadni, kb. 2 havonta amikor elfogy majd a doboz.
4 csillagot adok, mert nagyok az elvárásaim 😂 meglátjuk majd több használat után, mindenképp lesz róla Update!

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. augusztus 16.

Szeretem ezt a szérumot, még egy ajándék beauty boxban volt amit Éviéktől nyertem, már megérte. :)
Reggelente szoktam használni(nem minden nap, amikor egy kis boostra vágyom) és nagyon szépen feltölti a bőrömet. Előtte befújom az arcomat egy kis termálvízzel, a nedves bőrre 3-4 cseppet felviszek és ha beszívódott akkor mehet rá a hidratálóm. Nyárra megmondom őszintén lehet hogy egy kicsit sok volt, elég lenne a light verzió, nem is olyan sokszor nyúltam érte, de már fogyóban van az üvegem így biztosan újra fogom venni az őszi-téli időszakra.