Szanszi

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

J. Fenzi Lettre Noir EDP

J. Fenzi Lettre Noir EDP
2020. szeptember 12.

A barátnőm kapott egy eredetit a férjétől még egy nyaralásukon. Annyira finom volt rajta ez az illat, mindig éreztem amikor a közelben volt, elég nagy a hatósugara.
Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon jól állna-e nekem ez az illat de valahogy soha nem jutottam el oda hogy az eredetit kipróbáljam. Egy nagyon kedves hölgynél jutottam hozzá a J. Fenzi utánzathoz, innen is köszönöm neked Kata! 😇 Olyan jót beszélgettünk az illatokról, s hogy még keressük mindketten a mi signature illatunkat. Én ebben állíthatom hogy megtaláltam az enyémet, legalábbis a hűvösebb időkre, mert ez azt kívánja.
Édes-balzsamos illataurát von körém. Olyan finom és nőies, de közben a füstössége vagánnyá is teszi. Szerintem ez nem egy kislányos illat, inkább 30 fölött tudom elképzelni.
Kevés kell belőle, különben csíkhúzós, amit én nem szeretek, bár ízlések és pofonok.
A tartóssága brutális, még most reggel fürdés után is érzem.
Kiváncsi vagyok az eredetire is, meg fogom azt is próbálni, de kinek kell az ha ez is egyszerűen mennyei??? Nem hiszem hogy jobb lenne.
Ezer csillag!!!

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Testápoló
2020. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, magamnak szerintem nem vettem volna meg.
Nagyon gyorsan beszívódik, nem az a testes krém, de nem is bánom, én azt szeretem ha testápoló után már öltözhetek is fel rögtön. Elég erős fűszeres-gyógynövényes az illata, de nem rossz értelemben. Olyan tisztaságillat marad utána. A pumpás kiszerelés tetszik, szívesebben nyúlok így utána. Ha nem is tudom majd teljesen kinyerni a dobozból akkor sem fogok sírni. Szóval összességében nem rossz, el fogom használni, de hidratálásban nem ez a legjobb testápolóm.

Givenchy Organza EDP

Givenchy Organza EDP
2020. augusztus 30.

Gyerek voltam amikor anyukám kapott egy kis üveggel ajándékba a kanadai nagynénémtől. Én meg 6-7 éves fejjel természetesen kifújkáltam... 🤣 anyukám nagyon mérges volt, de annyira magával ragadott az illata.
Akkor még nem tudtam hogy ez a parfüm volt, huszonpár évesen állítottam meg egy hölgyet mert ezt éreztem rajta... Elárulta hogy ez bizony egy Givenchy illat.
Ez egy olyan nagyasszonyos, elegáns illat szigorúan NŐKNEK és nem lányoknak. Nagyon kellemes, virágos én inkább este használom, alkalmat követel.
Pompás!