SzapiAnna

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2020. október 14.

Nehezen felszívódó szérum, így nehezen is lehet vele dolgozni. Ez pont egy olyan termék, ami nem fog mindenkinek bejönni, sőt lehet többnyire nem fog bejönni. Lassan dolgozik, de dolgozik. Hetekig kell használni, hogy lehessen látni az eredményét.

Illatát tekintve nem a legjobb, de felvitel után szinte nem is lehet érezni. Amikor az ember felkeni, hagy egy ilyen fura melegérzetet maga után, de egy perc után az is eltűnik. Elég érdekes egy szérum, de nem kidobott pénz.

Ez után lehet hogy visszatérek az Ascorbyl Glucoside Solution 12%-re, azzal kicsit hatásosabb eredményt értem el és kellemesebb volt használni.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2020. október 14.

Sajnos még mindig nem a kedvenc fényvédőm, de még mindig fényévekkel jobb mint a zsíros bőrre való mattító tesója. Nem tudom ezt más is észrevette-e, de egy kicsit fájdalmas elkenni a bőrön. Nem tudom mi lehet az oka, de olyan mintha magának a fényvédőnek a textúrájában apró mini kis szemcsék lennének.
Ennek ellenére a folyékony állagának köszönhetően még mindig könnyebb elkenni mint más fényvédőket. Lehet rá szépen sminkelni és viszonylag tartós is.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó
2020. október 14.

Én is vásárlás mellé kaptam ajándékba, de nem mondom örülök, hogy adtam ki érte pénzt. Ennél vannak jobb micellás arclemosók is. Valóban géles állaga van, vattakoronggal nehéz eldolgozni a bőrön, főleg ha szemfestéket akar az ember lemosni. Nem csípi a szemet, de nem is kellemes ezzel lemosni, valószínűleg pont azért mert gél állaga van. Pusztán kézzel pedig nehéz leszedni pl szempillaspirált.
Annyira viszont elég, hogy az arcon (szemfestéket kivéve) lévő sminket szépen lehozza, de önmagában közel sem elég, mindig kell egy második tisztítás utána.