szappanka

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Palmer's Kakaóvajas Masszázs Testápoló Terhességi Csíkokra

Palmer's Kakaóvajas Masszázs Testápoló Terhességi Csíkokra
2019. augusztus 26.

Amerikai nyaralás alkalmával szereztem be, de nagyon örülök, hogy itthon is kapható, a dm webshopjában már láttam, de üzletben még nem. Ezelőtt a Weleda Mama olaját használtam, de nem szerettem, ott részleteztem ennek okait. Ezt a kencét viszont imádom. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, kellemes állagú a krém, nem túl folyós, nem túl masszív, valahol a testápoló és a testvaj között van, de inkább ez utóbbi felé közelít. Könnyen kenhető, nagyon kellemes érzés a feszülő, húzódó, viszkető pocaknak, gyorsan, szinte maradéktalanul felszívódik, így nem keni össze a ruhákat, ellenben az olajokkal. Az illata is kellemes, nem tudom semmihez sem hasonlítani, de nem túl erős, szinte alig érezhető. A striák elleni hatékonyságáról még csak óvatosan nyilatkozom, mert félidős vagyok, és eddig egy sem lett, de sokkal inkább múlik a dolog a genetikán, semmint krémeken, bár ártani biztosan nem fog a használata. Ápoló/nyugtató hatásáról pedig másképp is meggyőződtünk, mert a férjem a hanyag fényvédőzésnek köszönhetően leégett, és jobb híján ezzel kentem be elsősegélyként a piros részeket. Másnapra teljesen elmúlt az érzékenység, és a pirosságot szép barnaság váltotta fel, úgyhogy valamit csak tud ez a krém :) Lényeg a lényeg, szerintem szuper, egy próbát mindenképpen megér!

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak
2019. augusztus 23.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az olajat, de nem sikerült. Ez nem feltétlen az olaj hibája, és lehet, hogy sokaknak beválik, de én találtam jobbat. Első babával, elég korán, a 12. hét környékén kezdtük el kenegetni a pocakot ezzel az olajjal, fürdés után, kicsit vizes bőrre, aztán 5-10 perc után letöröltem a felesleget, ami nem szívódott be. Eleinte csak 2-3 naponta használtuk, aztán ahogyan éreztem, hogy sokat feszül, húzódik, viszket a bőröm, minden este kenegettük, és én egyre jobban kiábrándultam belőle. Számomra nagyon tolakodó, egyáltalán nem finom az illata, valamilyen visszafogott, babás illatot vártam volna, vagy leginkább semmilyent, de ennek virágos-illóolajos, nagyon erős az illata, amelyet beszívnak a hálóruhák és néha az ágynemű is, hiába törlöm le a bőröm. Érzésre egyébként jó, nem okoz irritációt sem, és lehet, hogy emiatt sem lettek még striáim, bár még a fele hátravan, és most fog csak igazán nőni a pocak, de szerintem ez jóval inkább genetika és alkat kérdése, semmint a kenegetésé, de nekem főleg a feszülés és a viszketés miatt igényli a bőröm. Egyébként ha valakit érdekel, a Palmer's ikonikus kismamáknak való masszázs krémjére cseréltem le, amelyet már végre itthon is lehet kapni a dm-ekben, és valamivel olcsóbb is, mint ez az olaj, arról már nem is beszélve, hogy mennyivel kellemesebb és jobb, de ezt már ott leírtam. Ettől függetlenül ez egy jó olaj, csak nem nekem.

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2019. augusztus 23.

Dicsőíteni jöttem eme kencét, ugyanis jócskán felülmúlta a várakozásaimat és minden fronton remekül helytállt. Többször volt már Sundance napozó olajam/krémem, mindig elégedett voltam velük, de nem is voltak nagy elvárásaim, mert nem vagyok hófehér bőrű, se érzékeny, és leégésre sem vagyok hajlamos, tehát nagy csodát nem kellett tennie eddig egy fényvédőnek sem. Azonban idén már nem csak magamra kellett figyelnem, hanem a pocakomban növekvő babámra is, aki miatt azért jóval visszafogottabban és körültekintőbben napfürdőztem, mint eddig. Így aztán elkezdtem alaposabb védelem után nézni, és erre a krémre esett a választásom, és milyen jól tettem! Egy Miami Beach-i nyaralást abszolváltam ezzel a krémmel úgy, hogy egyszer kentem be magam - igaz, hogy akkor tetőtől-talpig, nagyon alaposan, és a tűző napon való heverészést mellőztem - mégis nagyon szép barna színem lett mellette, mindennemű pirosodás és ugyanakkor fehérre maszatoltság nélkül is. Vízállósága vitathatatlan, ugyanis a nap végi rendes zuhanyzás során is alig lehetett lemosni, így a sós óceán sem tudott rajta kifogni. Első nap a férjemnek sikerült kicsit leégnie, mert ő csak egy 30-as krémmel kenegette magát, és azt is eléggé hanyagul, de utána kényszerítettem, hogy ezzel kenje magát ő is, és a korábbi pirossága eltűnt, és ő is szépen barnult. Jó hosszasan ecseteltem, hogy ez egy nagyon klassz, tényleges védelmet nyújtó, ugyanakkor barnulni is hagyó fényvédő, aminek az összetevői is szépek, és az ára sem vállalhatatlan. Csodaszer, így nem kérdés, hogy ha majd eljön az ideje, mivel fogom védeni a babánk bőrét!

2 ÖSSZETEVŐ