Best of Beauty 2019

szappanka

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Kiehl's Ultra Facial Toner

Kiehl's Ultra Facial Toner
2019. július 18.

Sűrű, tejszerű állaga van, így nem folyik össze-vissza, könnyű adagolni, bár nálam napi 2x-i használat mellett 3-4 hónapnál többet sosem bírt még ki. Nagyon minimális illata van, egyáltalán nem zavaró, és lehet csak én érzem így, de nekem felfrissíti a bőröm, kicsit mintha hűsítené is, amit én szeretek benne, de mást lehet, hogy zavarna. Összességében jó kis toner, de mivel normál bőröm van, megoldandó problémák nélkül, így nem tudom megítélni, hogy mennyire hatékony.

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30
2019. július 18.

Nagyjából két éve használom ezt a krémet, leginkább a fényvédőssége miatt. Szeretem az illatát, az állagát, és azt, hogy nagyjából fél évig húzza egy 50 ml-s tégely napi használat mellett. Az egyetlen bajom vele, hogy nyáron nem szereti a bőröm, akármennyire is szereti télen. Gyanítom, hogy a szilikon sok neki a melegben, így nyáron mindenféle trükköt bevetve kenegetem, de hiába, felkenés után jó pár óráig még mindig fénylik az arcom, és apró kis izéim (se nem pattanás, se nem kiütés, valahol a kettő között) is lesznek tőle a homlokomon. De mindezt csak a melegben. Szeretem a Kiehl's cuccokat, az Ultra Facial vonalat meg pláne, a lemosóm és a tonerem is az, de ezzel a krémmel mindig küzdök, mégsem cserélem le. Sajnos mintát nem tudnak belőle adni, és a fényvédő nélküli verzió teljesen más, mind állagra, mind összetételre, így egy kicsit szerencsejáték, hogy bejön-e vagy sem. Télen be :)

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő
2017. február 13.

Karácsonyra kaptam ajándékba, máskülönben sosem került volna hozzám, mert se a márkát, se a szájfényeket nem kedvelem különösebben. A Rose Ballet árnyalatot birtoklom, amelynek nagyon halvány, visszafogott, púderes rózsaszín színe van, apró csillámokkal, amelyeket csak nagyon közelről lehet észrevenni. Annak ellenére, hogy nem szoktam szájfényt használni, egészen megkedveltem, mert nagyon szép, természetes színe van, és éppen csak egy picit látszik, hogy valami turpisság van a számon, nem pedig csak sima ajakápoló. Ahogyan a fajtája többsége, úgy ez is eléggé szárít és tönkrevágja a csőrömet, de néha-néha szemet lehet hunyni efelett. Tartósnak nem mondanám, 2-3 óra után nyoma sincs, hiába nem nyalogatom, iszom, eszem, csókolom le. A csomagolása viszont nagyon mókás, hogy nem csak simán lepattintós vagy letekerős, hanem van egy pici gombocska, amelyet be kell nyomni, hogy kinyíljon. Nem rossz, de sosem venném meg magamnak.

2 ÖSSZETEVŐ