szappanka

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere
2021. március 20.

Egy őszi/téli/tavaszi fényvédős hidratálót kerestem, amely szépen bánik az egyébként problémamentes, de kicsit vízhiányos bőrömmel. És tádámmm, megtaláltam! Nagyon hamar belopta magát a szívembe, mert praktikus a csomagolása, kellemes az állaga, az illata, könnyű eloszlatni, és nem hagy zsíros, fénylő, maszkszerű érzést az arcomon. Még az esti arctisztításkor is a helyén van, mert érezni szoktam, ahogyan lemosom a "maradékot". Nagyon szeretem! Nyáron lehet, hogy sok lesz, vagy a fényvédelme lesz kevés, majd meglátjuk, mindenesetre a többi évszakban nekem tökéletes!

Update: Sajnos már semmilyen formában és évszakban nem jó, valamelyik összetevője/összetevői nem kompatibilisek a bőrömmel, mert kis kiütésszerű pöttyök jelennek meg pár órával a felkenése után. Biztos, hogy ő a ludas, mert este ugyanazt az arctisztítást nyomom, mint reggel, a különbség csak a hidratálóban van, és reggelre sosincs semmi pötty. Nagyon fáj érte a szívem, mert nagyon ígéretesnek tűnt, és minden szempontomnak megfelelt, de sajnos mégsem az én krémem.

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő
2021. március 20.

Azt leszámítva, hogy olyan az illata, mintha frissen nyírt fűben hemperegnék, nagyon szeretem. Kiadós mennyiség, praktikus pumpás adagoló, kellemes állag, és persze szuper hidratálás. Egy hét alatt rendbe hozta az atópiás, viszkető, húzódó bőrömet, sokkal puhábbá és egészségesebbé tette. Az egyéves fiamon is elkezdtem használni, bár neki persze még "gyárilag" pihe-puha a bőre :) Biztosan újra fogom vásárolni!

Update: Bő egy hónapnyi használat után azt kell mondanom, hogy mégsem olyan jó, pedig nagyon jól indult a viszonyunk. Mostanra már olyan a hatása, mint bármely más tusfürdőnek, a száraz, viszkető érzés is visszatért, úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2021. február 5.

Még csak pár hete használjuk (a férjem és én), de mindketten szeretjük. Szuper a csomagolása, kellemes az állaga, nem túl folyós, nem túl masszív. Illata nincsen, de nem is baj. Közvetlenül kétlépcsős arctisztítás után szoktuk használni, hamar beszívódik, nem hagy zsíros, maszkszerű érzést maga után, hanem csak sima, puha bőrt. A reggeli arctisztításkor még érzem a "maradékát", ahogy lemosom. Nem vártunk tőle többet, csak hogy hidratáljon, irritáció nélkül, és ezt tökéletesen teljesíti is.

2 ÖSSZETEVŐ