SzaszaK

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2017. szeptember 23.

Én úgy gondolom, hogy nem érzékeny a bőröm, de ezt a terméket használva kipirosodott. Sőt a szemcsék szerintem durvák (mondom ezt úgy, hogy én azokat az arcradírokat szeretem, amik tényleg radíroznak, nem csak ilyen miniatűr valamik vannak benne...), akadt alkalom amikor csípte is a bőrömet termék.
Nagyon kíváncsi voltam mit tud, de számomra ez a termékük is csalódás volt.
Ennyi pénzért szerintem elég kis kiszerelésű, körülbelül 10 alkalomra volt elég.

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner
2017. szeptember 23.

Több tonikot is kipróbáltam már a márkától. Szerintem nem tud többet, mint egy jó tonik. Nem tapasztaltam tőle nagy változást. Jó ideje használom már a termékeiket, így úgy gondolom, hogy ár szempontjából kicsit drága, úgy hogy nem tesz hatalmas változást az ember arcával.
Ettől függetlenül jó kis tonik. Csak elmarad az a hűha érzés.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. augusztus 12.

Lányok, könyörgöm ne vegyétek meg!
Én a Mac alapozómat cseréltem le rá, gondolván sokkal de sokkal olcsóbb, pórus összehúzó, mattító mi kell még? Pont jó lesz az én zsíros, tág pórusos bőrömre. 4 hónap kellett hogy rájöjjek, hogy ettől az alapozótól lett rettenetes az arcbőröm. Tény mattítani mattított, de amit csinált az arcommal..nem érte meg ez a mattító hatás. Nem is értem, hogy voltam ilyen buta és cserélem le a jó kis alapozómat rá. ŰÖrdögi kör volt: Mattítani szerettem volna, feltettem az alapozót, erre az arcbőröm állapota szörnyű lett, így még többet használtam az alapozót, erre még rosszabb állapotba került az arcbőröm...hadd ne folytassam :)
Olyan pattanásaim lettek az arcomon mindenütt, amilyen még tinikoromban sem volt. Még a hajtövemnél, orrom alatt is volt pattanás, olyan lehetetlen helyeken hogy csak néztem. Most meg szépen türelmesen várok, hogy megtisztuljon magától ( és a kozmetikusom által) az arcbőröm.