szaszkoj

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream
2021. október 6.

Jó ideje keresem már a tökéletes szemkörnyék ápolót; ez a krém közelít, de mégsem ő lesz a "tökéletes". Maga a krém nagyon kellemes, eleinte kissé ragacsos állagú, de ez hamar felszívódik. Az illata nagyon enyhén nektáros, gondolom, a propolisz miatt, a színe kissé sárgás. Én elég bőkezűen szoktam kenni reggel és este is, a felkenést követő 2-3 órában szuper a hatás, hidratált a szemkörnyékem, de ez a hatás utána sajnos nem tart ki, így a nap közepére általában száraznak érzem a bőrt, különösen a szemem alatt :(
Viszont pont emiatt pl. smink alá nagyon jó, mert nem fordulhat elő, hogy a zsírosabb szemkrémen elcsúszkál a smink. Estére viszont nekem kicsit kevés, így továbbra is keresem az igazit.
Általánosságban jó kis kence, semmi extra, de az áráért jó minőségű és nagy adag krémet kapunk, egyedül a hidratálásával nem vagyok teljesen elégedett, azon még dolgozhatna kicsit.

Hada Labo Koi-Gokujyun Uv White Gel SPF50+ PA++++

Hada Labo Koi-Gokujyun Uv White Gel SPF50+ PA++++
2021. október 6.

Nagyon jó fényvédő, egyáltalán nem hagy fehér réteget az arcon, a szőrszálakon vagy szemöldökön sem ül meg. Az állaga is nagyon könnyed, maradéktalanul beszívódik kis kezdeti ragacsosság után és nem nehezíti el az egyébként kombinált bőrömet, nem leszek tőle zsíros, mint sok más fényvédőtől. Engem személy szerint a fényvédelmen túli egyéb termékígéretek (hidratálás, C-vitamin stb.) nem nagyon érdekeltek, ezeket észre sem vettem, míg részletesen el nem olvastam az INCI-t (mert ugye a japán csomagolásról nehéz kihámozni, hogy mit is ígér), de örülök, hogy egy kis extrát is kenek reggelente az arcomra :)

A csomagolással nem igazán vagyok megelégedve, ronda és a tégelyes kiszerelés nem is túl praktikus, de a Hada Labo általánosságban nem ad túl sokat a tetszetős csomagolásokra, így ezt el tudom engedni. Emellett bármikor vehetek egy üres pumpás üveget / flakont, hogy átrakjam bele.

Magában a tégelyben elég sok krém van, nem olyan kicsi, mint az átlagos arckrémes tégelyek, így sokáig elég lesz, megéri az árát. Illata egyáltalán nincs, nem kell a megszokott naptej szagra számítani :)

Összességében zsíros / kombinált bőrre nagyon jó magas faktorú fényvédő, így végre nem okoz szenvedést minden nap felkenni.

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2021. január 7.

Sajnos nekem is olyan problémám volt ezzel az esszenciával, mint előttem másoknak: nem szívódik be rendesen, vagy csak nagyon nehézkesen.
Én esti arctisztítás után rögtön fel szoktam kenni, de mire fogat mosok, előkészülök az esti rutinhoz stb., még el szokott telni öt-tíz perc, de sokszor még addigra sem szívódik be maradéktalanul, hanem csak ül az arcomon. Ráadásul, ahogy mások is írták, valahogy az állaga sem igazi, kiöntve nem sűrű, de felkenve valahogy nyúlós és olajos lesz, ami valószínűleg hozzájárul ahhoz, hogy nem szívódik fel rendesen.

A felszívódási probléma engem még nem is zavarna annyira, ha ez a cucc hajlandó lenne együtt játszani a többi krémemmel, de nem hajlandó. Ha nem szívódott még fel teljesen, és úgy próbálok a tetejére kenni valamit, akkor összecsomósodik és lemállik, vagyis sem az esszencia, sem a fölé kent más szérum / krém nem marad meg az arcomon, ami nagyon bosszantó. Nekem ez ezzel a termékkel a legnagyobb bajom,

A hatása számomra rendben van, a bőröm nagyon szereti a fermentált dolgokat, de az állag sajnos sokat ront a felhasználói élményen. Nem fogom újravenni, pedig szeretem a Purito-t :(

1 ÖSSZETEVŐ