Best of Beauty 2019

szaszkoj

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2019. április 24.

Hát nem is tudom :S
A fedése nagyon jó ennek a púdernek, én púderalapozóként használom, önmagában, sosem teszek alá alapozót. Kicsit nehéznek tűnik a bőrömön, látszik, hogy van rajta smink, és furcsa módon foltosan fed: a homlokomon és az orcámon szép egyenletes, de az államon és az orromon össze-vissza, bizonyos foltokon jobban fed, máshol kevésbé (rendszeresen hámlasztok, szóval ez nem lehet az oka). Emellett a pórusaimat is eléggé kiemeli, plusz kb. 4 óra után már szörnyen átfényesedik.
De ami a legrosszabb, hogy minden kis ráncba beül, olyanokba is, amikről nem is tudtam, hogy vannak, úgyhogy a nap végére 10 évet öregít rajtam. Ha megpróbálom elegyengetni a ráncokat, akkor pedig feljön, nem oszlik el, úgyhogy fedetlen folt marad a helyén. Az áráról már ne is beszéljünk, +10.000 forint egy púderért elég durva.

(Nem a termék hibája, de miért van az, hogy a MAC-ben dolgozó lányok soha nem képesek a megfelelő színt ajánlani? Néha az az érzésem, hogy fogalmuk sincs arról, hogy mi alapján kellene kiválasztani a megfelelő árnyalatot...)

Szóval nagyon akartam szeretni ezt a púderalapozót, de biztos, hogy nem veszem újra, ilyen teljesítményű púdert jóval kevesebb pénzért is kapok.

HappySkin Mézes Ajakápoló Bio Sheavajjal

HappySkin Mézes Ajakápoló Bio Sheavajjal
2019. január 14.

Nem igazán vált be :S

Nekem nem hidratál eléggé, inkább csak ül az ajkaim tetején, nem pedig beszívódik, és az állaga is elég kellemetlen. Szerintem az enyémben a méz ikrás lett, vagy talán a méhviasszal van a baj, de felkenéskor darabos, kis galacsinok válnak le a stiftrõl, és kerülnek a számra, amik sem nem olvadnak, sem nem oldódnak fel. Ráadásul mintha összekeverve sem lenne igazán, mert a stift egy része nagyon kemény, viszont a széleinél valami olajos cucc folyik. Az ízét sem szeretem, plusz ha megnyalom a számat, kellemetlenül bevonja a fogaimat.

Emellett még drága is, szóval passz :(

Bomb Cosmetics Coco Kisses Ajakápoló

Bomb Cosmetics Coco Kisses Ajakápoló
2019. január 14.

NAGYON JÓ! Istenien hidratál, és a jégkrémes bödönre emlékeztetõ tégely is nagyon cuki :)

Egy dolgot nem szeretek, az pedig a szaga. Engem még távolról sem elmékeztet kókuszra vagy vaníliára, csak ázott papírra némi vegyszeres felhanggal :S De ezt elnézem neki, végül is nem az illata miatt vettem.

1 MÁRKA