Szaszmancs

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L'Occitane En Provence Verbena Citrus Verbena EDT

L'Occitane En Provence Verbena Citrus Verbena EDT
2018. november 5.

Az illatot konkrétan nekem találták ki, mindent imádok, ami citrusos, verbénás, fanyar, friss. Idáig rendben is van, nagyon imádom, nyáron locsoltam magamra. A locsolást viszont sajnos szó szerint kell érteni, mert nem egy tartós illat, sokat, sokszor kell belőle fújni a kívánt hatásért. Ezzel sem lenne önmagában bajom, sok hasonló parfümöm volt már, pl az yves rocher verbénája, de ez egy sokkal drágább darab, amiért bizony fáj a szívem. Maradt még belőle jövő nyárra és szívesen is fogok érte nyúlni, de valószínűleg egy üveg után véget ér a szerelmünk.

Beautyblender

Beautyblender
2018. szeptember 3.

Hosszú évekig forgattam a szemem a beautyblender mánia miatt, azt gondoltam, hogy aki ennyiért vesz egy darab szivacsot, az bolond. Egyszer kipróbáltam valami olcsó utánzatot, amivel szörnyű volt dolgozni, úgyhogy eszembe sem jutott, hogy továbbmenjek, főleg hogy jó minőségű ecseteim voltak/vannak tucatszám. Az utóbbi 1 évben viszont kezdtem nyűgnek érezni a sminkelést meg az ecsetmosást, nem voltam elégedett egyik alapozóval meg púderrel sem igazán. Aztán amikor lehetőségem volt egy Sephorában korzózni és megláttam ezt a szivacsot, azonnal a kosaramba dobtam, közben dorgáltam magam, hogy "ejnye, Szandi, csak utolért a sznob végzeted, öröm lesz nézni a csalódottságod.." Gondolom sejtitek, hogy nem így lett. Hogy ne legyen túl hosszú a litánia, ugorjunk előre az időben: jelenleg 5 hónapja használom, minden nap, egyelőre semmi baja, de már szereztem is be utánpótlást. Az van, hogy mióta megvan, ecsethez nem nagyon nyúlok, szinte mindent ezzel viszek fel, az alapozót, korrektort, púdert, pirosítót, highlightert, bronzosítót, sőt még néha a szemhéjpúdert is. Nedvesen használom és gyönyörűen beleolvaszt mindent az arcomba, nem lesz csíkos, poros a végeredmény. Minden alkalommal vanish szappannal és meleg vízzel tisztítom. Az első pár alkalommal eresztette a színét ilyenkor, de nem zavart. Nagyon megkönnyíti az életem, egyszerűen imádom!

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2018. július 9.

Kevés kozmetikum hoz lázba mostanában és hogy pont egy Dove termékért tudok rajongani újra, az több, mint meglepő. 1 hónapja vásároltam a dmben, semmit nem tudtam róla, de valamiért elhoztam és nagyon jól tettem. Az illata zseniális, valóban inkább őszi-téli, de cseppet sem érdekel, mert imádom. Kicsit aggódtam, hogy a hatékonysága nulla lesz, de nem, az is fantasztikus! Nagyon apró szemcsék vannak benne, amik nem karcolnak, nem durvák a bőrhöz, viszont teszik a dolgukat rendesen, a finom krémes alap tele van tömve velük. Nem az a tipikus olajos radír, ami után csúszósan puha a bőr, de ápol annyira, hogy ne kelljen testápolózni utána. A többi illatot is be fogom gyűjteni, az tuti!