szata1

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2022. április 12.

Nekem szépen segít rendbe tenni az arcom, cicaplasttal együtt igazi gyógyító párosítás. Minden nap használtam, aztán valamiért felhagytam vele és azt vettem észre, hogy romlott a bőröm állapota. Megint elkezdtem használni és egységesebb, szebb lett tőle a bőrképem egy éjszaka alatt. Kellemes az állag, gyorsan beszívódik.

Catrice Ultimate Camouflage Krém

Catrice Ultimate Camouflage Krém
2022. március 30.

Úgy látom én leszek az első, akinek nem jön be annyira. Kb. 5 éve használtam már a régi verziót, az abszolút tökéletes volt. Pont azt mentem újravenni és azon gondolkodtam, hogy nehogy valaha is leálljanak a gyártásával. Láss csodát, mintha megéreztem volna.
Ez krémesebb, mint a régi és nekem pont ez vele a nagy problémám. Nem tapad olyan szépen a bőrön, csúszkál kicsit, és mintha leszedné az ecset mikor púderezek. Ezáltal én nem tudok vele olyan fedést elérni mint a régivel és nem is marad olyan szép matt.
Nagyon próbálok vele még összebarátkozni, mert fájdítja a szívem. Fényvédőzök, ami tudom, hogy sokszor nehezebbé teszi a sminkelést, de a régi verziónál sose volt belőle problémám. Kíváncsi vagyok hogy teljesít ha nem fényvédő fölé teszem, szerintem úgy nem csúszkálna ennyire. Bár igazából ez mindegy is, mert nappalra is szeretném használni, nem csak estére.

Dove Body Yoghurt Testkrém Gránátalma és Sheavaj

Dove Body Yoghurt Testkrém Gránátalma és Sheavaj
2022. március 21.

Szerintem pont nem testes, pont joghurt állagú. Könnyű eloszlatni, nem hagy tocsogós, ragadós érzetet, gyorsan beszívódik. Az illata erős, sokáig megmarad, nem igazán gránátalmás, inkább szimplán édes, de finom. Este bekentem magam és még másnap este is érződött, pedig zuhanyoztam is, ami azért már kicsit zavaró volt nekem. Alapból sem száraz a bőröm, most sem volt vészes. Hát nekem egyáltalán nem volt elég, hosszantartó ápolásról meg már ne is beszéljünk. A kezemet is bekentem vele, az ujjaim között fehérre szárította, ami még hidratálás nélkül sem történik meg. Szerencsére a cicaplast egy használattal helyrehozta. A mellkasom kipattogott tőle. Talán nyáron lehetne használni, mert tök jó könnyed, de télre nulla.