szata1

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. június 22.

Egy elrontott balayage/szőkítés után kellett valami sürgős életmentő megoldás. A 600-as sötétszőke árnyalatot vettem meg, nem a kép, hanem a szám alapján. Szépen és gyorsan befogta a foltos hajamat és egységes lett az egész szerencsére. Nem teljesen fedte el a szőkített részt, de csak akkor tudná meglátni valaki ha keresné a foltokat. Természetes fényben szép hamvas, a mogyorós balzsamtól pihe-puha lett a hajam, az illata is nagyon jó volt.
Én nagyon elégedett vagyok vele, iszonyat könnyű volt használni.

Up: azóta kétszer mostam hajat. Az elsőnél még kicsit színes volt a víz, meg is ijedtem, hogy most kimosódik az összes festék de csak egy icipicit lett gyengébb a színe. Kíváncsi leszek meddig tart. A balzsam nekem három hajmosásra volt elég, a lapockám aljáig ér a hajam.

Up2: Valaki már írta előttem, hogy teljesen eltűnt tőle a korpája. Évek óta küzdök vele, még a gyógyszertári samponok és a korpásodás elleni ampullák sem használtak. Na de ez!!! Több, mint két hete használtam, azóta semmi gondom nem volt a korpával. Nem tudom mitől lehet, de nagyon örülök neki.

Labello Lip Butter Caramel Cream

Labello Lip Butter Caramel Cream
2020. június 11.

Én nem éreztem annyira az illatát, de ennél jobb ajakápolóm még nem volt. Nagyon hajlamos a szám a kiszáradásra. Még télen is teljesen rendbe teszi. Gazdag az állaga, mégsem túl nehéz és nem mászik el a számról. Nekem plusz pont, hogy rossz íze sincs, nagyon szokott zavarni ha véletlenül megnyalom a szám és rossz az íze az ajakbalzsamomnak.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2020. június 10.

Én eléggé jól láttam a fehérítő hatását. Szerintem sokkal jobb, mint a „nagynevű” fogkrém márkák ilyen termékei, igazából másnál még nem is láttam eredményt. Nem vérzik tőle az ínyem, az íze sem túl erős.