szata1

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2023. november 21.

Update: évekkel később tettem vele még egy próbát. Használgatom, de szerintem nem olyan extrán magas a fedése, max közepes. Nem feltétlenül fed el minden bőrhibát. Nagyon könnyű eldolgozni, szép a textúrája a bőrön, lágy. Nem szárad meg, ezért nem is nagyon lehet építeni, hiszen csak leszedi az előzőt egy újabb réteg. Plusz még a púder is leszedi, néha mintha nem tapadna rendesen. Nem matt a finishe, ez száraz bőrűeknek tök pozitív lehet. Viszont nekem nem igazán tartós így. Nem kopik le magától, de nekem durva diszkógömb fejet csinál pár órán belül. Sok lejön belőle ha azt a kis itatós papírkát használom. Egynek elmegy de most kipróbálok mást

Nem tudtam mit kezdeni vele. A tégelyes párját imádom, már évek óta azt használom, de ez nem győzött meg. Nagyon gyorsan beszáradt, már az első néhány használat után. Nem akart megtapadni a bőrömön, ezért nem is volt valami jó a fedése, nehéz volt szépen eldolgozni. Nem használtam el.

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2023. november 18.

Általában tök jó illatot ad, ami egész nap kitart. Néha viszont olyan furának érzem, nem vagyok büdös tőle, de nem is feltétlenül jó. A fehér pólókat kéken/zöldesen befogja, van, amelyikből kijön, van amelyikből nem. Abbahagytam a használatát mert hámlott tőle a hónaljam. Édes, gumicukros illata van, nem férfias.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2023. április 21.

Tök jó áron tudtam megvenni, de szerintem nem fogom többet. Jó, de a mixa optimal tolerance sokkal jobb. Ez is eltávolítja a sminket, viszont többször kell átmennem egy területen, hogy maradéktalanul leszedje. Tényleg nem rossz, de várom, hogy elfogyjon és visszatérhessek a mixához.