szawai

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -

Megnézem

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 5%-os tejsavas hámlasztójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag. Az állagát meg kell szokni, nekem kicsit fura volt, hogy a C vitamin por szinte lemorzsolható volt a bőrömről, ha egy kicsit többet sikerült felvinni az arcomra.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 30%-os C vitamin szuszpenziójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. augusztus 7.

Esténként tonikként használom, de sajnos én semmi hatását nem tapasztalom. Nem vettem észre, hogy szebb vagy egységesebb lenne a bőrképem vagy bármi mást, amit a termék leírása szerint kellene tapasztalnom. Pont azt a "kis anti-aging extrát" hiányolom belőle, ami miatt megvettem, egyszerű kis tonikként elmegy, de nem fogom újravenni. Előnye, hogy nem irritálja az érzékenységre hajlamos arcbőrömet és hogy lassan fogy.

1 MÁRKA