szbarb

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2017. október 19.

A Cashmere és a Trouble árnyalat van meg nekem, mindkettővel maradéktalanul elégedett vagyok, ezek a legjobb rúzsaim. Iszonyatosan különlegesek, tartósak, hamar száradnak, könnyű őket felkenni, egyenletesen kopnak és nagyon kényelmesek.
Az illatuk viszont számomra nem a legjobb, de szerencsére hamar elillan.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. április 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nem nyűgözött le maradéktalanul. Az első 1-2 hónapban gyűlöltem, iszonyatosan sok terméket vett fel az ecset, nem lehetett szépen eloszlatni a szempillákon. Most már lassan fél éve használom, ebből a szempontból javult a helyzet, viszont amellett nem tudok elmenni, hogy a festék minősége egyszerűen silány; felkenődik a szemhéjra, lepereg, az állaga sem az igazi, csomósodik. Ráadásul, ami a legnagyobb probléma, hogy irritálta a szemem, lemosni pedig egy rémálom volt; gyakorlatilag képtelenség eltávolítani.
Az applikátora egyébként egészen jól használható, oda lehet férni vele mindenhova, bár inkább a homorú oldala az, ami ténylegesen is működik.

Összességében nem ajánlom, ilyesmit még egy termék sem produkált nálam.

Sleek All Night Long I-Divine Palette

Sleek All Night Long I-Divine Palette
2017. január 4.

Számomra tökéletesen kihasználható paletta, a matt és a fényes színek pigmentációjára sem lehet panasz. A csillámok egyáltalán nem tolakodóak, a megfelelő ecsettel felapplikálva szépen elfekszenek és megtapadnak a szemhéjalapon, abszolút szofisztikált megjelenést nyújtanak hétköznapokra is. Könnyen eldolgozhatók a színek, tartósak, nem potyognak le.
Ami hátránynak mondható, hogy enyhén porzik, de messze nem olyan mértékben, hogy az zavaró lenne.