szbrigi20

Regisztráció dátuma: 2020. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Diprosalic Oldat

Diprosalic Oldat
2020. március 27.

Ez egy igazi csodaszer! Ekcémás bőröm van és ez az egyetlen gyógytermék ami segít nekem, bár én nem fejbőrre alkalmazom. Bekenem vele az érintett felületet, 2 napra rá már semmi nyoma sincs a problémanak a bőrömön. Az az egy a baj vele, hogy vényköteles, viszont árban verhetetlen!

Garnier Fructis Wondermask

Garnier Fructis Wondermask
2020. március 27.

4 mosásig nem hiszem, hogy kitartana a hatása. Viszont az tény, hogy első használat után nagyon jó tapintása van a hajamnak, és látszólag is sokkal egészségesebbnek néz ki, még 2. mosás után is érződik, hogy benne van a hajban.. szerintem jó dopping neki

Head & Shoulders Supreme Repair Sampon

Head & Shoulders Supreme Repair Sampon
2020. március 27.

Egyik napról a másikra a fejbőröm iszonyúan korpás lett, így adtam neki egy esélyt, ha már főként erre a problémára van ez a termékcsalád kifejlesztve. Nem hittem, hogy lesz olyan termék, amire igaz lesz, hogy szó szerint az első használat után érezhető a változás, DE ERRE IGEN! A korpa eltűnt, a hajam pedig nagyon puha lett tőle, egyáltalán nem volt száraz érzetem mosás után. Lényegesen kevesebb a töredezett hajvégem és minimálisan érződik száraznak (bár ez csak részben köszönhető a samponnak), viszont a maximális 5 csillagot megérdemli! ;D