szcelia

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. december 13.

Először én is a fodrászomnál találkoztam vele, és meg is kérdeztem tőle, hogy milyen pakolást tett a hajamra, mert nagyon jó illata van és nagyon puha lett tőle.
1000 Ft-ért szereztem be a fodrászkellékesnél. Egy bödön több, mint egy évig elég. Hetente 2-3x használom és imádom. Eszméletlen puha lesz tőle a hajam és napokig érzem rajta az illatát. 5 csillag!

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2018. december 13.

Igazi csodaszer! Pár éve egy meggondolatlan ötlettől vezérelve kiszőkíttettem az egyébként is szőke hajamat egy extra világos árnyalatra. Alapból is nagyon vékony szálú hajam van, ami igencsak hajlamos a töredezésre. A szőkítés pedig teljesen odavágott neki. Hullott, töredezett, olyan volt mint a seprű, muszáj volt elkezdenem valamivel regenerálni. Akkor találtam rá erre. Fél év használat alatt szépen rendbehozta a szalmaszáraz hajamat. Én mindig vizes hajra vittem fel, mivel száraz hajon nagyon soknak és zsírosnak éreztem. Azóta is, ha néha száraznak érzem a hajam ehhez nyúlok. Csak ajánlani tudom!

Catrice Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Catrice Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2018. december 12.

Nagy kedvencem ez az ecset már évek óta. A ferde fejű vége tökéletes szemöldökpor felviteléhez, a másik fele pedig korrektor ecsetként is működhet, ha egy bőrhibára koncentráltabban szeretnénk felvinni a terméket. A rengeteg használat és mosás után is tartja a formáját és nem hullatja a szőrét. Ár-érték arányban szuper!