szcs

Regisztráció dátuma: 2014. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zindaclin

Zindaclin
2017. október 28.

A pattanásaim (vagy valami hasonló) általában többnapig tartó hatalmas piros hegyek és fájnak, erre kértem valamit a bőrgyógyásztól, és ezt írta fel... Az árán nagyon meglepődtem, emiatt sokkal többet vártam tőle. Akkor használtam az említett problémára de csak kismértékben vagy lehetséges hogy egyáltalán nem segített, így nagyon ritkán jut eszembe használni akkor sem amikor újra előjön. Szerintem ár-érték arányban nem az igazi, de nem használtam semmi mást erre a problémára, úgyhogy csak remélni tudom hogy létezik ennél hatásosabb és kedvezőbb gyógymód.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcápoló Olaj

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcápoló Olaj
2017. január 4.

2. használat után vagyok. Gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos érzésem tőle, viszont nekem enyhe viszkető érzésem van utána - de az avonos cuccokra sokszor érzékeny a bőröm. A kiszerelése nagyon tetszik, és az illata is szuper szerintem.

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál
2015. december 27.

Karácsonyi csomagban volt, így ma először próbáltam ki. Nekem elsőre nagyon bejött, mert szépen dúsított és nem tapadtak össze a pillák. Ez tényleg vízálló lenne? Gyenge arclemosóval történt arclemosásnál kicsit sem kellett erőlködni, hogy eltávozzon a bőrömről... bár én sehol se látom rajta, hogy vízálló. Összességében nem rossz, de szerintem van ennél jobb is ebben az árkategóriában. Most azt mondom, hogy nem venném újra, de mire elhasználom, lehet, hogy változik a véleményem. :)