szederke

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Avon Anew Renewal Power Regeneráló Szérum

Avon Anew Renewal Power Regeneráló Szérum
2021. november 20.

Egy hét használat után, nem hogy javított,hanem rontott a bőrképemen. Olyan részeken is kijöttek apró pattanások, ahol eddig szinte soha. Furcsa ragacsos érzetet hagy maga után, nappalra egyáltalán nem tudtam használni. A Pixiboxban volt, így próbálgattam eddig, de egyébként sose adtam volna pénzt önmagában ezért a termékért. Abból a szempontból érdekes volt beletenni a dobozba, hogy ez alapján az ember továbbra is elkerüli majd az Avon termékek vásárlását.

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel SPF50+/PA++++
2019. április 2.

Kb 3 éve használom, az előző fajtát is még próbáltam, de különbséget nem érzek. Én télen nyáron fényvédőt használok minden nap, ezt inkább a tavasztól őszig tartó időszakban, míg az essence verziót télen. Nálam mindkettő bevált, nem okoz pattanásokat, nem jönnek ki a szeplők,se májfoltok. Amikor elfelejtem pár napig használni nagyon csúnya kezd lenni a bőröm nyáron, így kimozdulni se szeretek nélküle. Legjobb ár-érték arányú fényvédő.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam
2018. október 29.

Én teljesen rákattantam erre. Hajmosás után, hajszárítás nélkül annyira szépen beáll tőle a hajam, az alja enyhén hullámosra, a teteje egyenes, valami varázslat lehet benne. Az egyik rossmann-ban megvettem az összeset a Glamour napokon. :D