Szelena

Regisztráció dátuma: 2020. április 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Transparentes Sonnenspray LSF50

Sundance Transparentes Sonnenspray LSF50
2020. május 30.

Ennek a márkának a 30 faktoros változatát használom, de mivel extra fehér a bőröm, a bőrgyógyászom tanácsára megvettem az 50-est. Hát hiba volt... mert bár jól teljesít, nem irritál és nem hagy foltot, de annyira erősen véd, hogy még az a minimális színem sem lett mellette, amire a bőröm azért még képes. De aki extra erős védelmet keres, annak ez biztosan beválik. :)

Sundance Sonnenspray SPF30

Sundance Sonnenspray SPF30
2020. május 30.

Pár éve kezdtem el ezt a napvédőt használni, mikor végre valami megfizethetőbbet es könnyen kezelhetőt kerestem. És nagyon bevált. Praktikus a kifújós megoldás, hamar szárad, nem hagy zsíros foltot és nem irritál. Az érzékeny bőrömet is nagyon jól védi, sosem égtem le vele. Reggel befújom magam a nyaraláskor városnézésre indulás előtt és estig kitart. Strandoláskor talán egyszer utánfújom, de ha elfelejtem is jól kitart, fürdőzés mellett is. 5 csillag. ;)

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém
2020. május 30.

Mintaként kaptam ezt a krémet egy rendelés mellé, és mivel jónak tűnt a leírása, kipróbáltam. A mintamennyiség is már egy hétre elég volt, mivel nagyon keveset is elég felvenni belőle. Kicsit testesebb krém, mint amit alapból nappalra használok, és emiatt lassabban is szívódik be. Így csak a hetvegi készülődési időbe fér bele a használata. :D Viszont nagyon szép puha és selymes lesz tőle a bőröm, nem nehezíti el a zsírosodóbb részeken sem. És ami a non-plus-ultra, hogy kiváló sminkalap!!! :) Még a sima BB krémet is 12 órára tök tartóssá tette. 5 csillag, csak ajánlani tudom. (Ja, és azóta már a teljes kiszerelést is beszereztem. ;) )