szeleske

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. augusztus 16.

Három hónapja használom, kb. heti egyszer, illetve akkor, ha úgy érzem, bőrügyileg problémás napon vagyok túl (vmiért az átlagosnál jobban fénylik a fejem, kiütöttem, kipattogtam...). Szerintem iszonyatos, benzines szaga van, amit jó ideig "élvezhetünk", ezért lefekvés előtt pöttyintek egy keveset a homlokomra, államra és a problémás részekre, majd beszívódás után gyorsan le is fekszem. Használata során minimálisan melegszik tőle a bőröm, érzem, hogy csínján kell vele bánni, de nagyobb irritációt nem okoz. A hatása valami fenomenális: a használat utáni reggel egy új arc néz a tükörbe, mintha kicserélték volna a bőrömet, egészen elképesztő. A pozitívumok még a következő napokon is érzékelhetőek. Ritkán kell / szabad csak nyúlni az üvegcséhez, ezért jó sokáig elég lesz. Szívből ajánlom ezt a kencét.

Sundance Sport Napozó Krémgél SPF30

Sundance Sport Napozó Krémgél SPF30
2017. június 27.

Megörültem a zselés állagának, de sajnos nincs jó tapasztalatom a termékkel kapcsolatban. Egyrészt egész nap olyan szagom volt tőle, mint egy férfizuhanyzónak (Denim és Axe gőzfürdő). Nem büdös, de szó sincs "frischer Duft"-ról, rajtam egészen erőszakosan erős az illata, amit a velem fürdőzők is szóvá tettek. Ez még kevésbé zavarna, de a nap végére szinte pikkelyesre szárította a bőrömet. Pozitív, hogy nem égtem le tőle, de lássuk be, erre azért más napvédő termék is képes. Nem tudom ajánlani.

Sun Ozon Naptej SPF 20

Sun Ozon Naptej SPF 20
2015. november 12.

Egy váratlan (de annál klasszabb) balatoni hétvége során otthon felejtettük a szokásos fújós napkrém garmadát, és ezt a jószágot kaptuk kölcsön. Teljesen meglepődtem rajta (eddig rossz tapasztalatom volt a kenegetős fényvédőkkel, a legtöbbtől ragadtam még órákkal a felvitel után is), de annyira bevált, hogy már be is szereztem és azóta tengerparton is teszteltük több mint egy hétig. Miért, kinek és hogyan ajánlom: inkább fehér, de barnulásra (bár csak korlátozottan) képes, leégésre hajlamos bőrre kentem vastagon reggel, strandolás előtt kb. 40 perccel egész testre, arcra nem. Napközben egyszer újrakentem, plusz mindenféle kilógó testrészeimet magasabb faktorral többször lefújogattam. Először ragadt ez is, de hagytam beszívódni, kb. 10 percig, ezután egész kellemes viselet volt, azzal együtt, hogy kicsit csillogott tőle a bőröm. Az illata nem tolakodó, és nem sárgultak be tőle a fehér felsőim. Szerintem jobban védett a naptól, mint a 30as sundance vagy sunozon spray-k bármelyike. Gyorsan fogy, de nem jön le az első fürdéssel. Összegezve: szerintem szuper, megszerettem, megtartom.