szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Pure Simplicity Körömlakk

Catrice Pure Simplicity Körömlakk
2020. február 17.

Most kiárusítás alatt, egy 8 ml üveg 499 Ft a Rossmannban. Úgyhogy két színben is hazahoztam, C01 Rosy Verve, ami egy teljesen universális, négyévszakos szín szerintem, rózsáspiros árnyalat. A másik a C02 Naked Petals, inkább tavaszi-nyári szín, világos korallrózsaszín, egészen apró csillámokkal, a csillámok csak közelről, napfényben látszódnak.
A kupak kicsit duci, de nem zavaróan, a fogását meg lehet szokni. Az ecset lekerekített, igen széles, alig fér be az üveg nyílásán, résen kell lenni, hogy pontosan visszakerüljön a helyére. Mindkét lakk egy rétegben is jól fed, nem csíkoz, az ilyet én nagyon szeretem, mert sokszor szaladva lakkozok. A fénye egyiknek sem bajnok, de ha a szokásos Insta-Dri van felette, akkor az hozza formáját.
Aki még belefut, annak bátran ajánlom, nagyon tetszik mindkét szín. (Nálam a tartósság nem igazán fontos szempont, gyakran váltogatom a színeket, az alaplakk és a fedőlakk a fix, azokról pedig tudom, hogy megbízhatóak.) Jó vásár, főleg így kiárusítva.

Kiehl's Youth Dose Eye Treatment

Kiehl's Youth Dose Eye Treatment
2020. február 16.

Először nagyon meglepődtem a színén, valahogy nem számítottam rá. Éjszakára jól bevált, a sima, megtisztított bőr szépen beszívja, a bőrt jól feltölti, táplálja, ezzel elégedett voltam. Reggel már más a helyzet, a tonikkal áttörölt bőr ledobja magáról, valahogy csúszkál az egész, nem győztem beütögetni a szem alatti finom területre.

Physicians Formula Killer Curves Szempillaspirál

Physicians Formula Killer Curves Szempillaspirál
2020. február 15.

Szettben jutottam hozzá, a normálisnál kisebb kiszerelésben, 3,7 g formában. A keféről azt gondolom, hogy a normál termékben is ilyen lehet, mert jó nagy, homokóra formájú. A festéket szép egyenletesen viszi fel, a pillákat jól szétválasztja. A festék jól tart, nap végéig nagyjából a helyén marad, ha vigyázok rá és nem nyúlok a szememhez. A lemosása is könnyű, nem kell nagyon dörzsölgetni. Az egyedüli kifogásom, hogy nem elég fekete, hétköznapi, nappali sminkhez még megfelel.

31 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Polyacryldimethyl Taurate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen