szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alverde Herzensmensch Tusfürdő Levendula Illattal

Alverde Herzensmensch Tusfürdő Levendula Illattal
2020. augusztus 4.

Általában szeretem az Alverde krémes olajos tusürdőit, így ezt a tusfürdőt is. A tubus felpattintós tetejű, egy kézzel is működik, a kupakon áll a flakon és a minta kedves, mutatós. Maga a tusrürdő fehér színű, folyékony krémes jellegű. Az illat vissazfogott, eén picit intenzívebb és tartósabb illatra számítottam, de így is kellemes. Valóban kevésbé habzik, sőt, inkább egy nehezebben leöblíthető réteget hagy a bőrön. A bőröm szereti, finom, puha, hidratált érzetű lesz utána.
Jó kis nyári termék, szívesen használom.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme
2020. augusztus 1.

2019. október 16. Mintát próbáltam, ezért a hosszútávú hatás megítéléséig el sem jutottam, már az elején elvérzett. A krém illata nagyon intenzív, kellemetlennek éppen nem mondanám, ízlés kérdése. Az én bőröm nagyon sokat vesz fel belőle és pár perc múlva csúnyán bemattul, smink nélkül is fakó élettelen. A sminkelésről meg aztán ne is beszéljünk. A Guerlain Terracotta stickje csak csúszkál rajta és amikor végre sikerül egyenletes réteget elérni, a fakó matt hatás előbújik, ráncos és megviselt az arcom tőle. Lehet, hogy éjszakára, hosszú távon lenne hatása, de nappali krémnek használhatatlan, nekem totális pénzkidobás lett volna.

2020.augusztus 1. Rehabilitálnom kell. Ajándékba kaptam egy egész tégelyt és próbáltam beilleszteni az esti rutinba, most fogyott el. Jól teljesített, a bőrömet szépen feltöltötte, elégedett voltam az eredménnyel. Nappalra továbbra is használhatatlan, nagyon sok más termékkel, alapozóval összeveszik, kukacosodik.

Isana Power Serum Vitamin C Shot

Isana Power Serum Vitamin C Shot
2020. július 30.

Sokat ígér, kevesebbet nyújt. A csomagolás egyedi, nekem a kupak könnyen leesett, nem tartott rendesen. Fejjel lefelé tárolást javasolnak, így is tettem, de ha megemeltem, akkor a kupak többször is önálló útra kelt. Esténként használtam, egy alkalomra három nyomás kellett a golyóstollszerű véggel ellátott tubusból. Bárhogy is tisztítottam meg az arcomat előtte, a felvitel során, ahogy ezt a szérumot kenegettem, mindig egy kicsit felhabzott, nem tudom, hogy ennek mi lehetett az oka. A bőrt hidratálta, azt a látványos eredmény, amit pl. a Clinique C vitamin boosternél tapasztaltam, messze nem hozta. Irritációt nem okozott, a bőröm jól tolerálta. Elfogyott, de újra nem veszem.

31 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Polyacryldimethyl Taurate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen