szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Elemis Superfood Kefir-Tea Mist

Elemis Superfood Kefir-Tea Mist
2022. június 30.

Az enyém egy ismerkedő csomagból származik, 30 ml kiszerelésben, ez nagyjából a normál termék harmada. Nagyon szeretem, szuper hidratáló permet. A szórófej finom permetet oszlat, a pumpa könnyen használható. Az illatáért is odavagyok, friss, kissé kesernyés illata van, aromaterápiás élénkítő hatással van rám. Általában a sminkelés után, legutolsó lépésként szoktam használni, szépen egységesít, fixál. Napközben frissítőnek, hidratálónak is tökéletes.

Elemis Frangipani Monoi Body Cream Testápoló

Elemis Frangipani Monoi Body Cream Testápoló
2022. június 27.

Csomagban érkezett, 100 ml kisebb tubus. A tubus alufóliával volt lezárva a kupak alatt, biztonság kedvéért. A színe piszkos tojáshéj árnyalatú, az állag kicsit nehezebb, a bőr melegére könnyedebbé válik. Ezzel együtt nekem úgy tűnik, hogy nem szívódik be elég mélyre, valahol megáll a bőr felső rétegeiben, nem érzem igazán hidratáltnak a bőröm. A felület puha lesz és sima, átmenetileg. Az illat nagyon nyári, klasszikus frangipani, a bőrön sajnos ez sem tart sokáig.
Többet vártam tőle, nem varázsolt el annyira.

Lancome Lash Idole Szempillaspirál

Lancome Lash Idole Szempillaspirál
2022. június 27.

Jól használható szempillasprirál azoknak, akik a természetes hatásra törekszenek. Én jobban szeretem, ha ennél intenzívebb az eredmény. Nem kell, hogy műszempillás legyen, de azért látszódjon már. Főleg a szemüveges napokon mutatkoznak szolidnak a pilláim, kontaktlencse mellett még csak látszódik, de a szemüveg lencséi mögött szinte elvesznek.
Egyébként a fogása tetszik, hiába szögletes, a lekerekített élek miatt jól simul az ujjaim közé. A kefe is kifogástalan, az ívelt kefével könnyű dolgozni. Én is többször megyek át vele a pillákon, így valamennyire fokozható az eredmény, mert egy rétegben tényleg szinte semmi. Jól tart, nem pandázza ki a szemem környékét.
A 'wow' hiányzik belőle, nem veszem újra.

38 ÖSSZETEVŐ