Best of Beauty 2019

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
2019. június 26.

Az üveg gyönyörű. Az illat pedig nyári késő délutánok, esték bódító illata, ízig-vérig mediterrán. Délelőtt strand, aztán könnyű salátás ebéd, szieszta, még egy kicsi strandolás a finom homokos tengerparton, aztán rövid zuhany és kicsípjük magunkat. Megyünk korzózni, napcsókolta bőrrel, finom jázminos illattal. Jó is ez! Kifújáskor friss bergamot, ez a legjobb része, aztán elbódulunk a sok virágtól. A hatósugár magabiztos, a tartósság már nem annyira, pár óra múlva az illat elszelel. Tetszik, de a szép üveg ellenére sem tudnék belőle elhasználni egy egész üveggel, egy kéthetes nyaralásra azonban szívesen vinnék belőle pár ml-t és meg is fogom tenni, az én kis mintám kerül az idén az utazós neszesszerbe.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2019. június 26.

Egy kisebb, repüléshez összeállított dobozban találtam belőle egy 15 ml-s pattintós tetejű tubust. (A doboz egyébként a Müllerben kapható és igen jól eltalált kis összeállítás.)
Kellemes meglepetés volt, teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az állaga érdekes, a gyöngyös-buborékos formula nekem tetszik. A bőrt jól feltölti, nekem tartósan és kellően hidratálja. Nem kizárt, hogy nagyobb kiszerelésben is meg fogom venni.

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly
2019. június 26.

A patronos rendszerrel együtt próbáltam ki, de mielőtt beletettem volna a patront, azelőtt magában is próbálgattam. Alapvetően jó kis hidratáló, könnyen beszívódik, a nyári időszakban elegendőnek bizonyul. Olyan, mint egy szomjoltó, azonnal puhább és hidratáltabb lesz tőle a bőr. A hatás ugyan gyors, de nem túl tartós, olyan kis fiataloknak kitalált könnyed formula. Mivel van a Clinique-nek ebben a kategóriában egy sokkal jobb terméke (legalábbis én ide sorolom és itt érhető el: https://kremmania.hu/kremek/clinique-moisture-surge-hydrating-supercharged-concentrate , na ez nálam az öt csillagos), ennek a zselének csak négy csillagot osztok ki.

31 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Polyacryldimethyl Taurate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen