szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDT
2021. június 18.

2021. május 15.
Az üveg gyönyörű, ez a világoskék az arannyal kombinálva elegáns megjelenésűvé teszi, a forma pedig letisztult, a szögletessége ellenére jól simul a tenyérbe.
Az illat nagyon messze van az eredetitől, a citrusok gyümölcsös lédús aromái háttérbe szorulnak, a narancsvirág uralkodó. Kifújáskor két másik parfüm jutott inkább eszembe: a TF Neroli Portofino és az EL Azur. Az illat tiszta, tenger és szikrázó napsütés, sehol egy felhő az égen, egyértelműen reggeli, délelőtti illat. Két-három óra is kell, hogy rajtam csituljon a narancsvirág és végre valóban a Light Blue-ra emlékeztessen. A hatósugár bőrközeli, a tartósság parfümhöz képest rövid vagy az orrom szokja meg hamar, de négy-hat óra múlva már nem érzem.
Egyébként is alig várom már, hogy végre melegebb, nyáriasabb legyen az idő, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan viselkedik a melegebb bőrön.
Addig is nagyon úgy tűnik, hogy nem ez lesz a nyár illata.

2021.június 18.
Csak megerősíteni tudom Asianlover véleményét, igazi nyári illat. Most, hogy tombol a nyári jó idő, megmutatja minden báját. Friss és üde, csak a tartósságát kifogásolom továbbra is, nagyon gyorsan elszáll. Igazán kár.

Dior Joy Intense EDP

Dior Joy Intense EDP
2021. június 18.

Szerintem jobb lett, mint az anyaillat, bár továbbra is megmaradt az édeskés, fehérvirágos divatvonalon. Kifújáskor még semmi különös, negyedóra múlva kezdtem értékelni, magam is meglepődtem, honnan jön ez a kellemes, puha, nőies illat. A kényeztető szakasz időtartama pár óra, hat óra elteltével rajtam bőrközeli, vaníliás-pézsmás illattá szelídül. Számomra nem üvegértékű, de mintát szívesen elhasználnék belőle.

Sisley Black Rose Eye Contour Fluid

Sisley Black Rose Eye Contour Fluid
2021. június 17.

Szuper termék, a tavaszi-nyári időszakra biztosan. Először is, az oldalán van egy kis ablak, ahol jól látszódik, hogy még mennyi van benne. A kupak kattanással stabilan záródik, az egész toll táskabarát, könnyen hordozható utazáshoz is. Az applikátor is nagyon jó, széles, lapos, a szem alatt kényelmesen használható. Volt nekem hasonló tollam az Estée Laudertől, annak aranyszínű fémes feje volt és picit zavart, hogy nem csúszott a szem alatti finom bőrön, amíg az nem volt teljesen krémes. Itt ilyenről szó sincs, valahogy sikerült úgy megoldani, hogy a kerámia fej a kinyomott krémet eloszlatja a bőrön és szépen siklik. Szeretem még benne, hogy szobahőmérsékleten tárolva is kellemes, hűvős a felülete és a bőr melege ellenére a hűvös érzést végig nyújtja, nem melegszik át.
A krém meg úgy ahogy van, teljesen rendben van. Nem csinál a húszévesekre jellemző feszes bőrt, nem is vártam tőle. A szemkörnyéket frissíti, feltölti, hidratálja, mindezt anélkül, hogy nehéz, ragacsos érzést okozna. Reggelenként használom, kiváló termék, megérdemli az öt csillagot.

35 ÖSSZETEVŐ