szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. március 21.

Nekem nem tetszik a parfüm. Rózsa? Ah, rajtam dehogy! Tessék kimenni a Margit-szigetre, a Rózsakertbe és ott illatmintát venni, na olyan a rózsa. A parfümöknek pedig kéretik rendes nevet adni, olyat ami valóban utal a parfüm esszenciájára és dobjuk már félre a marketinget.

MAC Eyeshadow X 9: Kabuki Doll

MAC Eyeshadow X 9: Kabuki Doll
2019. március 20.

Amikor először megláttam, az első reakcióm az volt, hogy jéé, milyen kicsi. Összességében azonban ugyanannyi festéket tartalmaz, mint a négyrészes paletták, csak itt a nem egészen hat gramm festék kilenc árnyalatra van elosztva. A gyöngyházas árnyalú kompakt fedele mágnesesen záródik, a csomagolás a rózsaszín virágszirmokkal kifejezetten tavaszias hangulatú.
A középső oszlopba kerültek a matt színek, amik erősen pigmentáltak, kiválóan satírozhatóak. Nekem egy világosabb matt szín igencsak hiányzik, de abból élünk, amink van. Az első és a harmadik oszlop fémes, csillámos árnyalatokat tartalmaz, itt már van egy kis potyogás, elsősorban a felvitelnél kell figyelni, hogy ne hulljon le az ecsetről a szem alá a festék. A csillámok jól kivehetőek, itt is örültem volna, ha egy kicsit selymesebb fényű árnyalat is bekerül a választékba. Szemhéjalappal a színek egyébként jól tartanak, a nap végére is elégedett vagyok az eredménnyel.
A paletta nem rossz, a felhajtás körülötte azonban sokkal nagyobb, mint a produkció, amit nyújtani tud. Szívesen használom, de volt már nagyobb kedvencem is.

Miss Dior EDT 2019

Miss Dior EDT 2019
2019. március 19.

Rajtam is nagyon édes, kicsit poros, jellegtelen illat. Sajnos. A hatósugár ugyanakkor zavaróan intenzív. Kihagyom.

29 ÖSSZETEVŐ