SzellGreta

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2018. február 26.

Update: Most nézem, hogy már két éve csak ezt használom. Nem valószínű, hogy le fogom cserélni, még mindig a kedvencem.

Ez a második korrektorom és szerencsére belenyúltam a tutiba. A régit akartam újra venni, ami egy olcsó darab, de barátom anyukájától kaptunk küldetést, hogy vigyünk neki a kedvenc régi Clinique rúzsából, ami már évek óta bevonás alatt áll :D legalábbis minden évben ezt mondják. Clinique és EL szakbolt volt egyben. Találtunk rúzst, majd megkérdezte az eladó, hogy esetleg én szeretnék-e valamit, mármint magamnak. Nem sokat gondolkoztam rajta, rávágtam, hogy korrektort keresek és az EL-ben még nem csalódtam. Rögtön mutatta is ezt, mivel erősebb fedésűt szerettem volna. Rákente a kezemre ( tudom, hogy nem ott kéne kipróbálni :P ) és nem szólt semmit csak megállapította magában, hogy ez az én színem. Egye fene gondoltam magamba, olyan megmagyarázhatatlan bizalmat sugárzott a nő, és meg is vettem a korrektort. Azt hiszem életembe nem vásároltam még ilyen gyorsan sminkterméket :D Később persze izgultam, hogy megfelel-e az elvárásaimnak, de nem volt miért félnem :) Tökéletesen beleolvad a bőrömbe, szinte az se látszik, hogy ott van valami. A fedése is nagyszerű. Egy valami, ami nem tetszik benne, hogy még nem tapasztaltam ki, hogy mennyit és hogyan kell szem alá tenni, mert eddig csak megült az apró ráncocskákba. Újabb szuper EL termék, amit I-M-Á-D-O-K! :)

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. május 27.

Tetszik tetszik. Nem szárít, pedig engem eddig az összes dolog, amivel arcot mostam nagyon vagy kicsit, de szárított. Fényvédőn és egy kis korrektoron kívül rajtam néha csak highlighter van, ezeket szépen eltávolítja. Ha továbbra is beválik nem fogom lecserélni.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2017. április 17.

Egyik napról a másikra olyan durván kijött a szemem körül az ekcéma, mint még soha. Rádásul úgy bedagadt reggelre, csak néztem, hogy ezzel meg mivan :D Sose történt még ilyen. Gyorsan kellett valami megoldás, mert a sima PC hidratálótól csak még rosszabb lett, meg csípte is mint állat. Mikor ezzel először bekentem nem csípte a szemem alatt, utána viszont már általában igen. Kb 1 hét alatt rendbetette teljesen :) Viiiiszont én 4000 Ftért vettem, ami elég drága ennyi krémért ha még az orcámon lévő száraz részekre is kenni akarom..