Best of Beauty 2019

szentrita

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Konzol Organikus Kókuszvaj

Konzol Organikus Kókuszvaj
2012. május 7.

Tutiszupi!!! Ha valaki - mint én - jó ideje nem használhat finom illatos kozmetikumokat, és shea vajhoz szokott a bőre (ami valljuk be, annyira nem jó illatú), akkor egészen mámorító, hogy ennek a vajnak mennyire finom kókuszillata van, és ráadásul azért merthogy kókusz, nem pedig valami mesterséges parfüm. A Bionom bioboltban lehet kapni, én ott vettem nemrég, azt hiszem kb. 1800 Ft-ért. De nem kell belőle sokat használni, így sokáig kitart.

Balea Ultra Sensitive Sampon

Balea Ultra Sensitive Sampon
2012. május 7.

Már vagy fél éve használom, mivel kerülnöm kell az illatanyagokat. Az állagát annyira nem szeretem, valahogy mindig kicsit sprődebbnek érzem mosás közben a hajamat, mint más samponokkal. Viszont ha utána leöblítem (almaecetes vízzel :)) akkor már sokkal jobb, és szárítás után olyan mint más samponok után. A nagyon nagy előnye, hogy mosás közben nem viszket tőle a fejem! Az illatmentessége nem olyan zavaró, és mivel megkapom, amit várok tőle, négy pontos!

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. május 7.

Szerintem ez a hajvégápoló nagyon jó, ahhoz képest, hogy milyen sokáig elég, nem is drága. Isteni illata van, és szépen lesimítja a hajvégeket! Legalább 5 pontos! :)