Szeos

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab
2022. június 6.

Elhasználtam egy üveggel belőle, és reggel-esi használattal borzasztóan kiszárította az arcbőröm, pedig zsírosodásra hajlamos bőröm van - sajnos nagyon nem vált be. Biztos, hogy megbolygatta a bőröm egyensúlyát, mert utána a szérumok szépen felkukacosodtak, ami alapvetően nem szokott megtörténni, ha krémes arclemosót használnok. Lehet, hogy napi egyszeri hasznátattal nem éreztem volna ilyen negatív hatást, de kísérletezni nem fogok többet vele. Egyébként szépen tisztított és örülök, hogy parfümmentes.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2022. június 6.

Elhasználtam egy tubussal ebből a samponból - végső megoldásnak nem rossz, de újra nem fogom megvenni. Nagyon folyós és borzasztó gyorsan fogy, sajnos nem sok hajmosásra elég. Nem szárította se a fejbőröm, sem a hajam túlságosan, és úgy érzem, szépen tisztított. A kedvező ára ellenére nem veszem újra, mert kb kéthetente vehetnék belőle, olyan gyorsan elfogy.

Balea Haarmilch Winter Protect

Balea Haarmilch Winter Protect
2022. június 6.

Nagyon jó hajápoló, örülök, hogy rátaláltam. Hajmosás + balzsamozás után teszem fel nedves hajra (néha más szérumokkal), és szép puha lesz tőle a hajam. Ha nagyon száraznak érzem a hajam, szárazon is teszek rá 1-2 pumpával, ez a mennyiség a lapockáig érő vékonyszálú hajam még nem nehezíti el. Nagy kár, hogy csak szezonális termék.

1 ÖSSZETEVŐ