Szeos

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték
2021. október 11.

Többször használtam már ezt a festéket és összességében meg vagyok vele elégedve. 5-ös értékelést sajnos nem tudok adni, mert az ősz hajszálaimat a sima árnyalatok nem tudják befogni, csak a .00-sok. 7.00 és 8.00 árnyalatokat is próbáltam már, és ezek szépen befogták, a többi sajnos nem. Irritációt, problémát nem okozott, viszonylag sokáig is bennemarad a hajamban, egyenletesen kopik. Jobb alternatívát egyelőre nem találtam, ezt és a Kevin Muprhy hajfestékeket szoktam használni.

Forcapil Hair Activ Tabletta

Forcapil Hair Activ Tabletta
2021. szeptember 30.

Egy 90 napos kúrára fizettem be, most járok a második doboz felénél. Sem gyomorpanaszt, sem pattanásokat nem okoz, napi egyszer szedem, meg vagyok vele elégedve. A hajam sajnos semmitől nem tud jobban nőni bármit szedek, kenek rá, de jelenleg nem érzem, hogy a szokásosnál esetleg jobban hullana. Biztos vagyok benne, hogy van hatása, amit majd a 3. hónap végefelé látni is fogok, nyugodt szívvel ajánlom.

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2021. szeptember 30.

Nagyon ütős vitaminkészítmény, nekem vitaminhiány pótlására nagyon bejött. Többször csináltam már vele végig három hónapos kúrát, a következőképpen: napi 2* egy hónapig, napi 1* két hónapig.
Nagyon bevált vashiányra, gyomorpanaszt/pattanásokat sosem okozott.

1 ÖSSZETEVŐ