Szepis

Regisztráció dátuma: 2018. december 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 6.
Bőrtípus: -

Megnézem

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. szeptember 12.

Sziasztok, hát akkor Manna fan lettem hivatalosan is😀 Már kipróbáltam a Mannás arcpakolásokat, olajakat és mivel a samponommal nem voltam elégedett (Nature box) kerestem valami megoldást, ami nem olyan "szennyezett"... rá esett a választásom itt szeretném is megköszönni nektek, hogy ez a fórum van és a hozzászólásokkal tapasztalatokkal segítjük egymást. Tehát a sampon nagyon féltem bevallom a hajam az egyik legfontosabb része a létemnek, nagyon erős vastag szálú hála az égnek sűrű is, sötétbarna hajam van derék közepéig ér, mindig irigykedve néznek megdicsérnek van hogy simogatják és ezért a lehető legjobbat szerettem volna neki😉 Manna ... tehát mentes, árban nekem első gondolatra nem gazdaságos /megfelelő (hosszú, dús haj=sok kell belőle) de ma megvettem a sampont és hozzá akciós volt a gyömbéres balzsam. Azt mondtam, hogy remélem örökre ilyen érzés lesz vele hajat mosni ezt a csodálatos érzést fogom mindig érezni, mint most. Egyszerűen, ha nem próbálom ki el sem hiszem, hogy működik ez a sampon! A sampont egy kis flakonba felhigítottam és úgy használtam, így gazdaságos és jobban is habzik. Nem állt össze a hajam finom puha jó illatú lett utána meg a balzsamot tettem a végeire. A fésülés könnyű volt ( Tangle Teezer) utána megszokásból leolajoztam a végeket, de ha kimarad az sem baj és meglepetésemre olyan lett a hajam amilyet szerettem volna egyenes, táplált, puha könnyű 👌 szóval nekem bejött mondom, remélem így marad mert akkor örökre barátok leszünk

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+
2019. június 19.

Nekem ez is bejött....a világos színére írjátok, hogy rendkívül gyenge, hát akkor lehet Én vagyok az egyetlen vámpír, de nekem evvel a krémmel kellemes "napcsípte" bőrszínem van :D az állaga könnyű fluid nem ragad nehezül el a pofin nem zsírosít, aránylag tartós is és a fényvédelem is rendben van! A por alapú púder és pirosítóval az állaga miatt kicsit bajban van, bár ha valaki tud bánni a kétféle állaggal ez sem okoz problémát, Én vettem krém pirosítót és meg is oldottam:D nem nagyon van belőle minta a patikákban, de ha nagyon nem jó még egy alapozóval összekeverhető és akkor már passzol minden igényhez.

Uriage Bariesun Kompakt Púder SPF50+

Uriage Bariesun Kompakt Púder SPF50+
2019. június 19.

Még senki nem írt véleményt? hogy lehet :) Nekem eddig az egyik legjobb, nagy a szerelem. A világos szín tökéletes is jól illeszkedik a bőrömhöz tartóssága nyári 35 fok felett olvadós, de korrigálható emiatt nem vonok le tőle pontot, aránylag sokáig is elég, pirosítót is bírja, ha krémes, ha por. Magas fényvédelem miatt kerestem valamit és a krémes állagával a kompakt kiszerelésével ár érték arányban verhetetlen.