szeplovigyor

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2021. április 26.

Még nyáron vettem, de csak hébe-hóba használtam, mert még rengeteg dobozos samponom maradt.
Kézben is és a hajamon is habosítgattam, nekem a kezes jobban beválik. Nincs túl nagy habja, de nem is kevés. Hajam pont ugyanolyan utána mint bármelyik másik sapontól. Még mindig nem használtam el, de kb nekem is tudná húzni pár hónapot, ha mindig azzal mosnám a fejem:)
Hetente egyszer mosok hajat általában, viszont kb 2-3 napra rá már megint mosnom kéne, de ez mindig is így volt.

Isana Hydrogel Szemkörnyék Ápoló Tapasz (régi)

Isana Hydrogel Szemkörnyék Ápoló Tapasz (régi)
2021. április 26.

Épp a véleményeket olvastam, amikor használtam, kíváncsi voltam, hogy mit is mondanak róla az emberek.
Szóval, én is akciósan jutottam hozzá, engem az ára fogott meg elsőnek.
Egy kis műanyag tárolóban van amit szét kell nyitni, majd a fóliákat leszedni erről a géles tapaszról és úgy lehet hozzáférni. (egy fél percbe telt mire feltűnt, hogy nyitható dobozka, olyan nyálkás volt kívül😅)
Este elalvás előtt használtam, de nekem másodperceken belül úgy bizsergette (/csípte) a tapasz alatt a bőrömet mint valami mentás dolog. Gondolom ez a ""hűsítő"" érzés, de nekem inkább már majdnem fájt.. lehet nem szereti a bőröm valamelyik összetevőjét. 🤷‍♀️ Az illata is inkább ilyen szilikon gumis. Lehet rosszat vettem?
Összesen 13 percet hagytam fenn, de lehet ennyire érzékeny a bőröm, nem bírtam tovább. Rögtön utána nem láttam jó változást, inkább feszült érzés maradt és piros bőr.
Barátomnak is felraktuk egy 10 percre a másik oldalát, ugyanez történt vele is. Nem tudom, hogy tényleg én szívtam meg, vagy csak nem jó termék. Minden esetre eddigi élményem alapján ez egy 1*. :(

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2021. április 13.

Én a KI7 / 8-77 (réz vörös) árnyalatot használom már lassan egy vagy két éve. Eleinte tényleg olyan színű lesz a hajam mint a dobozon, rendes világít. Alapból világos/középbarna szerű a hajamszíne. Nagyon intenzív és élénk a színe. Az nem annyira tetszik, de minden mosásnál ereszt a színéből és a kb 3. mosásnál fakul ki nálam egy természetes vörös színre, amire már többször kaptam bókot is, és kb az a szín is marad meg. Hetente 1x, max. 2x mosok hajat.
Nálam ez plusz pont, de ha a többi is ilyen akkor elgondolkodtató.
Állagra azt hiszem nem roncsolja a hajamat, de ugyanitt: ritkán, 2 hónaponta festem, nincs esélye.
Hullik a hajam, de azt nem tudom még, hogy a festék, vagy a mosásaim száma miatt vagy valami teljesen más. 😬😬

Én szeretem, mert azt csinálja amit én szeretnék. 3-4*/5*.