szeretlek

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2011. július 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Beauty Elixir Deomilk Sensitive Deo Roll-On

Nivea Beauty Elixir Deomilk Sensitive Deo Roll-On
2020. április 24.

Mivel nagyon érzékeny bőröm van és ez a termék alkoholmentes, gondoltam teszek vele egy próbát. Nagyon finom, kellemes illata van, de sajnos nálam nem tart sokáig a védelem a szagok és az izzadság ellen. Eleinte nem okozott problémát, de később iritációt okozott, így nem fogom újravenni.

bebe Young Care Hidratálókrém Normál Bőrre

bebe Young Care Hidratálókrém Normál Bőrre
2020. április 24.

Más oldalakon nagyon jó véleményeket olvastam róla, de nálam nem működött. Első használatakor azt vettem észre, hogy bár száraz a bőröm, mégsem issza be aztán a krém így megszáradt a bőrömön, ami valami undorító látványt nyújtott. Na és a "legjobb", hogy pár használat után allergiás reakció lépett fel. Ha lehetne mínusz pontot adnék. Ne vegyétek meg!

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. április 17.

Nagyon finom illata volt mikor kicsomagoltam, aztán az első pár használat után valahogy elillant. Eleinte nagyon jól tette a dolgát, de kb. 3 hónap után nagyon elkezdte zsírosítani a hajam, így egy ideje nem mosok vele hajat. Pozitívumként megemlíteném, hogy nagyon sokáig kitart, de igazából ez minden szilárd samponra igaz. Elég jól habzik, viszont többszöri használat után ez a habzás is alábbhagy és sokkal többször kell átmenni vele a hajon. Több éve használok szilárd sampont, és vannak sokkal jobbak.

1 ÖSSZETEVŐ