Szeszi009

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2021. március 10.

Évek óta L’Oréal Paris Mega Volume Collagene spirált használtam , de a kozmetikusom eltiltott a vízálló spiráloktól (mindennapi használattal nagyon roncsolja a pillákat ). Kipróbáltam a nem vízálló verzióját a L'orealosnak : hatás ugyanaz , de elég hamar 'pandásodtam' tőle. Sokat keresgéltem neten , mire rátaláltam erre a csodára. Az utolsó forintig megéri az árát : nem maszatolódik ,nem tapasztja össze a szempilláimat, tartós (maszkkal sem kenődik el) , dús és elegáns pillákat varázsol (több réteg kell), kontaktlencsével is szuperül működik.

" Ha találnék normális lemosót hozzá, örökké újra venném.": Lancome sminklemosó tej kb 2 csepp + közönséges babatörlő kendővel lejön nagyon szépen , pár másodperc alatt:)

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2018. december 16.

Kellemes, de se nem kiemelkedő, se nem különleges. Ennyi pénzért és a Lancome logójával igenis legyek tőle Femme Fatale ! Egy erősen túlárazott komfortillatocska!

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2018. december 16.

Mosószappanra(!) emlékeztet,hatalmas csalódás.Hogy azzal reklámozzák,hogy a férfiak megőrülnek ezért az illatért?! Erősen kétlem,ennél vannak ezerszer jobb és dögösebb illatok. Nem azzal van gond,hogy 'régi' , mert vannak valóban klasszikus és időtlen darabok .Ezt most passzolnom kell Jean Paul, pedig szerettem volna szeretni.