széva

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Trend It Up Pure Perfection Szemhéjpúder Krém

Trend It Up Pure Perfection Szemhéjpúder Krém
2019. június 1.

A lilás színt vettem meg,gyönyörű szerintem. Még próbálgatom hogy mivel a legjobb felvinni,de nagyon tetszik. Szép füstös szemet lehet vele csinálni.

RT 308 as ecsetével kiváló felkenni. Nem csíkozódik nekem és meg se mozdul. Alapnak is nagyon szuper lehet rá építeni. Ha valaha elfogy vagy beszárad biztos újra veszem,ezt keresem már régtől. Az is tetszik,hogy nem csillámos.

Nekem nem volt még szemhéj alapozóm,nem éreztem szükségét,de olvasok róla,hogy mire jó. Hát ez arra tökéletes, mert nekem a nap végére se csíkozódik be a szemfestékem és szépen simulnak rajta a porok.

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2019. május 25.

Az én bőrömön szép. Igaz hétköznap elég nekem a cc krém,de ha valami alkalomra kell szoktam használni. Picit fixálni kell,hogy ne legyen fényes,de érett bőrre jó.
Viszont,ha csak újbeggyel vékonyan kenem teljesen természetes és szép bőrt eredményez. Igaz én semmit nem kenek vastag rétegben,mert már nem vagyok mai csirke és egyébként se szeretek maszkot hordani. Csak legyen egy kicsit szebb a bőröm és egységesebb. Az illata sem erős számomra kellemes. Mivel fényvédőt használok elég sápadt az arcom és ezzel természetes színt tudok elérni.

Chanel N°5

Chanel N°5
2019. május 22.

Kipróbáltam,mert a premiert szeretem. Nem olyan jó rajtam mint a premiere. És az mintha még tartósabb is lenne.