szgreta

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Nivea Intensive Moisture Kézkrém

Nivea Intensive Moisture Kézkrém
2024. március 9.

Nekem nagyon bevált! Évek óta az egyik legjobb kézkrém,amit használtam. Még télen is elég volt napi 1-2x használnom,és nem száradt ki a kezem. Pedig sokat mosok kezet,mosogatok, kézfertőtlenítő stb
Szerintem szuper ár/értek arányú krém,kellemes az illata,hamar beszívódik…mindent tud.

Gabi Tincsszelidítő Sampon

Gabi Tincsszelidítő Sampon
2021. november 8.

Impulzusvásárlás volt,gondoltam adok neki egy esélyt.
Az összetevői nagyon nem szépek,így a lányom hajára nem is fogom használni.Nekem szárítja a fejbőröm és alig habzik,3x is meg kell mosnom,hogy érjen valamit.Állagra és illatra is olyan,mintha egy testápolóval mosnék hajat…Megpróbáljuk kézmosásra elhasználni.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2020. november 22.

Nagyon szeretem a Balea limitált kiadású kézkrémeit,és most ebben sem kellet csalódnom. Jó az illata, engem citromtortára emlékeztet.
Könnyen beszívódik, jól hidratál, minden tud, amit egy jó kézkrémnek kell. 100ml-es, szóval ennyi pénzért szinte ajándék ez a krém.

Update: új a csomagolása,50%-ban újrahasznosított műanyagból készült,ami szuper!Sajnos a krémen is változtattak,mert az eddigi kellemes illat helyett szúrós,kellemetlen szagú valami van benne.Nem is hidratál már jól,nagy csalódás!Eddig nagyon szerettem ezt a krémet,kár érte.