szgreta

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2020. január 19.

Nagyon kellemes illatú és tökéletes állagú krém: jól kenhető, de elég tartalmas ahhoz, hogy hidratáljon is.Sajnos az összetevőit nem néztem meg vásárlás előtt, és nem a legszebbek...ezt már bánom utólag. Ráadásul van benne valami, ami nekem várandósan vérbőséget okozott és emiatt enyhe görcsöket is, úgyhogy abba is hagytam a használatát.Kár érte!

Alverde It's Cold Outside Kézkrém

Alverde It's Cold Outside Kézkrém
2019. december 27.

Jó ár-érték arányú kis krém.Nekem tetszik az illata,olyan,mint valami karácsonyi sütié. Kicsit tömény mondjuk, nem használnám folyamatosan egész évben, de így szezonálisan tökéletes. Jól kenhető, hamar beszívódik és jól is hidratál.

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2019. november 16.

Egy termékmintát kaptam belőle kipróbálásra.Ez a második TBS arcmaszk amit kipróbáltam,sajnos ez sem vált be.Elvileg az én bőrtípusomnak (zsíros,mitesszerek) megfelelne,de iszonyatosan marja,égeti az arcom már a felkenés után,ami később sem múlik el.Az illatában a teafa érződik ki a legjobban.Az állaga és a színe nekem kissé bizarr (barna darabos),de nem zavaró.Lemosás után nagyon kiszárította a bőröm,soknak bizonyult.Semmiképp nem venném meg,nekem ehhez túl érzékeny a bőröm úgy tűnik.