Best of Beauty 2019

szgreta

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. május 24.

Régóta szemeztem vele,de túl drágának találtam.Mikor láttam,hogy a Rossmannban akciós és 10%os kupon is van rá,úgy döntöttem kipróbálom.Nagyon kellemes az illata,meg is marad a hajamon.Az állaga is jó,az egész termék olyan természetes (hatást kelt).Elég sok van benne,így akciósan megéri megvenni,ha valakinek beválik.Nekem sajnos nem hidratál eléggé,akármeddig hagyom fent.Pakolásnak vettem,annak nagyon kevés.Balzsamnak elmegy,de arra is vannak ennél hatásosabb termékek.Kicsit sprőd és kevésbé táplált marad utána a hajam.Nem fogom újravenni,de elhasználom.

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo
2019. május 20.

Akciósan vettem néhány hónapja,azóta sajnos sehol nem láttam.Attól tartok,hogy talán kivonták a forgalomból.
Az illata nem olyan,mint a csomagolás alapján vártam volna.Egy friss dinnyés-gyümölcsös dologra számítottam,ez meg mondjuk egzotikus,de nehéz meghatározni.Nagyon jó a hatása,nem hagy nyomot és egész nap kitart.Szívesen újravenném ha lenne,esetleg egy másik illatban,mert ez valahogy nem az én világom.El fogom használni,mert meg kehet szokni és hatékony.

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő
2019. május 20.

Kellemes,egzotikus illata van,nehéz bármihez hasonlítani...talán olyan mint egy picit még éretlen gyümölcs.
Valamiért nekem nagyon gyorsan fogy,eddig nem jöttem rá az okára.Bár egy "klasszikus" tusfürdő SLS-el,szerencsére kevésbé szárít.Az illata sajnos nem marad meg a bőrömön,de elég intenzív zuhanyzás közben.Nincs vele semmi baj,de nem került be a kedvenceim közé,szóval nem hiszem,hogy újra megvenném.