szgreta

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Gabi Tincsszelidítő Sampon

Gabi Tincsszelidítő Sampon
2021. november 8.

Impulzusvásárlás volt,gondoltam adok neki egy esélyt.
Az összetevői nagyon nem szépek,így a lányom hajára nem is fogom használni.Nekem szárítja a fejbőröm és alig habzik,3x is meg kell mosnom,hogy érjen valamit.Állagra és illatra is olyan,mintha egy testápolóval mosnék hajat…Megpróbáljuk kézmosásra elhasználni.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2020. november 22.

Nagyon szeretem a Balea limitált kiadású kézkrémeit,és most ebben sem kellet csalódnom. Jó az illata, engem citromtortára emlékeztet.
Könnyen beszívódik, jól hidratál, minden tud, amit egy jó kézkrémnek kell. 100ml-es, szóval ennyi pénzért szinte ajándék ez a krém.

Update: új a csomagolása,50%-ban újrahasznosított műanyagból készült,ami szuper!Sajnos a krémen is változtattak,mert az eddigi kellemes illat helyett szúrós,kellemetlen szagú valami van benne.Nem is hidratál már jól,nagy csalódás!Eddig nagyon szerettem ezt a krémet,kár érte.

Isana Crazy Melon Tusfürdő

Isana Crazy Melon Tusfürdő
2020. november 4.

Alapvetően inkább Balea párti vagyok,szerintem azok jobb állagú és kellemesebb illatú tusfürdők.A Glamour kuponnal viszont igazán olcsó volt,és imádom a dinnyés dolgokat,így végül tettem egy próbát.Zselés állagú,műdinnye illatú...nekem nem igazán tetszik.Várom,hogy elfogyjon.Pozitívum,hogy a flakon újrahasznosított műanyagból készült.