szianna

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2018. november 15.

Én szemöldökfixálásra használom, ha már mindennel megvagyok, és egész nap biztosan tartja őket! Kicsit olyan lesz a végeredmény, mintha hajlakkot fújtunk volna a szemöldökünkre, és lehet, hogy valakinek nem jön be, ha kemények lesznek a szálak, de engem nem zavar, így legalább tutira a helyén marad minden. Színt viszont nem igazán ad, szemöldökkitöltésre nem ajánlanám. Nálam teljesíti, amiért vettem, ez az egyik legjobb cuccom szemöldökfixálásra.

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2018. november 15.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, bátran meghosszabbíthatjuk vele a végeket és kitölthetjük vékony vonalkákkal a szemöldök elejét is. Az íves részt szeretem magasabbra húzni és erre mindent kipróbáltam már, por-pomade-ceruza-mindenfélét, de mind közül ezzel lett a legszebb a végeredmény.
Egy hatalmas negatívuma, amit már másoknál is olvastam, hogy hajlamos elszíneződni!! Egy idő után beszürkül, sőt, egyszer edzés után rámszóltak, hogy zöld a szemöldököm, szóval az izzadást sem bírja ki. Plusz, ha szemöldökfixáló zselét kenünk rá, lila lesz. Emiatt már nem szívesen használom, mert ki tudja, mikor milyen színűvé változik, de mivel eddig ezzel a filces dologgal tudtam a legprecízebben dolgozni, be fogok ruházni egy hasonló végű MAC Shape + Shade brow tint-re

Catrice Brow Comb Designer Pro

Catrice Brow Comb Designer Pro
2018. november 15.

Teljes kiábrándulás, semmit nem tudok vele kezdeni. Az ötlet és a kis ecset tök szuper lenne, a teszter kipróbálásakor nagyon tetszett, hogy ennyire vékony vonalakat lehet vele húzni, de a festék benne egyszerűen rettenetes. Ha újra rámegyek olyan részekre, ahova korábban már került a festékből, akkor azonnal lehordja az anyagot és ilyenkor úgy pereg le a bőrről, mintha valami tetkósrágó-tetkó lenne. Átfésülni emiatt persze nem is lehet, különben azonnal lejön az egész.
Legfeljebb olyanoknak tudom elképzelni, hogy valamennyire beválik, akiknek alapvetően is szép formájú a szemöldökük és csak dúsításra használnák, nem egészítenék ki pl az íves részt.