szigetizs

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. november 7.

Egy tesztert kaptam belőle, és nekem nagyon bevált. Kevés is elég belőle (habzik is, jól is tisztít), nekem a kis 7 millis teszter egy hétig elég volt, zsíros, pattanásos bőrre.

Nagyon jó érzés használni, frissít, selymes utána az arcbőröm és nem szárítja:) Pedig előtte olyat használtam, ami kiszárította nagyon, de ez rendbe tette. A gyulladásokat is levitte, és a használata során nem is jött ki újabb pattanás, (ami ritka). Mivel utána nem volt egyenetlen a bőröm, gondolom kicsit hámlaszt is, és ez nagyon tetszik benne, mert hámlasztás nélkül a bőröm egy-két nap alatt visszavált rücskösbe :D Nekem az egyetlen negatívuma, hogy szerintem túl vegyszerszagú, vagyis nekem fura.

Ha nem lenne ilyen drága, vennék egy normál kiszerelést is, és akkor hosszabb ideig tudnám tesztelni.

Zara Atlantic Soul EDT

Zara Atlantic Soul EDT
2020. augusztus 18.

Szeretem, első Zarás parfümöm, egy féláras leárazásnál vettem meg. Friss, édeskés, tiszta, kellemes illata van. Ruhán még jobban tetszik, mint bőrön, és több napig is érezhető egy pulcsin pl. Nagy adag, nagyon nehéz üveggel, nem utazáshoz való...

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. augusztus 18.

Nagyon hatásos a bőrömre, eltüntette a gyulladások nagy részét, és az eltömődött pórusokat is kitisztította. Sokkal kisebbnek látszanak a pórusaim, és az olajtermelést is visszafogta az arcomon, kb 70%-ban! Nem is tudtam, hogy ilyet is tud :D De lehet csak az egészségesebb bőr velejárója. Nem változott másban a rutinom, úgyhogy szinte biztos, hogy neki köszönhetem a javulást.
Reggelente szoktam eloszlatni a problémás arcterületen egy kb negyedéig teli pipettányit, tényleg nagyon keveset és vékonyan. Szoktam is csodálkozni, egyesek hogyan locsolják magukra :D Volt egy időszak, amikor este is használtam, akkor még szebb volt a bőröm, lehet áttérek a napi 2-re. Most megvan kb másfél hónapja, és 80%-ig tele van.
Nekem nélkülözhetetlen lett, önmagában viszont nem teszi tökéletessé a bőrt, ugyanis enyém eléggé egyenetlen felszínű maradt. Használni kell mellé hámlasztót, azt majd tervezek beszerezni.