SzilAnn

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 29.

Nagyon szerettem volna szeretni, de a "testvéreivel" együtt irritálja a szemem és önmagában szárítja a bőröm.

Önmagában tehát használható, de szeretek legalább egy szérumot felvinni a bőrömre a naptejek előtt, ez pedig ennél a krémnél nem opció. Szörnyen kukacosodik és elválik a bőrömtől, nem szép látvány. Azt gondolom, hogy hasonló áron ezt nem tolerálnám más terméknél sem. Nem fogom újravenni, sem pedig ajánlani.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. június 25.

Először a tesóját, a pigment control-t próbáltam ki, amivel sajnos nagyon elégedetlen voltam. Ez a termék ahhoz képest sokkal kellemesebb. Jobban tetszik az állaga, a hatása a bőrömön, de sokszor, ha megfelelő mennyiséget viszek fel kukacosodik. Sokféle trükköt próbáltam ez ellen, de sajnos az én bőrömön így viselkedik a termék.

A hátulütő, ami miatt biztosan nem veszem újra az az, hogy borzasztóan csípi a szememet. Úgy gondolom az teljesen egyéni, hogy kinek mi irritálja a szemét, de érdemes ezzel számolni! Elhasználtam lelkiismeretesen.

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50
2021. június 25.

Nagy reményeket fűztem ehhez a naptejhez, de sajnos nekem csalódást okozott. Egyrészt rettentően pattanásosodtam tőle, másrészt rettenetesen zsírosodott tőle a bőröm. Szeretem, ha a naptejemtől vagy a hidratálómtól van egy kis fénye az arcomnak, de ez kifejezetten csúnya volt. Lelkiismeretesen elhasználtam, de nem venném meg többet.

Döntő érv még, hogy borzasztóan csípi a szememet. Úgy gondolom az teljesen egyéni, hogy kinek mi irritálja a szemét, de érdemes ezzel számolni!