szilikon

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper
2017. október 22.

Több mint egy éve használom hidratálónak. Próbáltam mellette mást is, de semmi sem vált be ennyire, vagy ami jó volt, az már olyan árfekvés, amennyit nem adok ki egy napi használatú "alap" kozmetikumra. Emlékszem még, hogy az első pár alkalommal megijedtem, amikor felkenve fehér rétegben láttam meg a tükörben magamon, de aztán megszoktam, hogy ilyen és gyakorlatilag néhány másodperc alatt beszívódik. Mivel a bőröm inkább kombinált, nyáron a fényvédő alatt nem nagyon van szükségem hidratálóra, max este. A többi hónapban reggel és este is használom. Jól lehet rá sminkelni. Az illatát is megszoktam már, olyan gyógyszertári krém illatú, de engem zavarna, ha illatos volna, így ez nem von le az értékéből. Akinek érzékeny a bőre és szereti az egyszerű, gazdaságos megoldásokat, annak biztosan be fog válni.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. március 26.

Remek darab, különösen azoknak, akiknek érzékeny a bőre. Valóban remekül leszed minden szennyeződést, sminket. Jó, hogy nem illatos, kevés is elég belőle, ezért kiadós. Ezt használom az ecseteim tisztítására is.

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
2017. március 26.

Egy éve használom, a legkedvesebb darabjaim egyike. Felkenés után kissé fényes, de ez pár perc múlva eltűnik. Minden bizonnyal nem a zsíros, kombinált bőr re való. Ha sietek nem is hidratálok alá, így is működik. Legtöbbször nem teszek rá alapozót sem, legfeljebb azokra a területekre az arcomon, amelyek pirosabbak. Szeretem az állagát, könnyen kenhető. Fedést persze nem kell tőle várni. Az érzékeny bőrnek nagy barátja.

1 ÖSSZETEVŐ