szilimo

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. december 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Oriflame Royal Velvet Bőrkisimító Arcbalzsam

Oriflame Royal Velvet Bőrkisimító Arcbalzsam
2018. március 15.

Nagyon jól teljesít ez a kis balzsam. Számomra sokkal jobb, mint a másik két Royal Velvet krém - bár lehet, hogy csak azért, mert azok a nálam fiatalobb korosztálynak szólnak. Én ezt használom, vékonyan kenve, nappali krémnek. Már 3 tubussal elfogyott, és alig várom, hogy újra akciós legyen.

Oriflame Diamond Cellular Koncentrált Sejtmegújító Éjszakai Kezelés Gyémántporral

2018. március 15.

Ez valami hihetetlenül jó kis krém. Még az "elixír" nevű nappali párjánál is sokkal jobb. Annak meg volt az a bagy hibája, hogy csípte a szememet, erre viszont, ha akarnék se tudnék semmi rosszat mondani. Finom az állaga, finom az illata, imádja a bőröm. Nagyon jól működik a pumpás adagolás is, és az utolsó cseppig ki lehet nyerni a krémet az üvegcséből. Csillagos ötös!

Monemu Emuolaj Krém

Monemu Emuolaj Krém
2017. január 13.

Nagyon érdekes kis krém. Ahogy az arcomra kenem, a bőröm azonnal olyan egységes bőrképet mutat, mintha alapozót használtam volna, pedig erről szó sincs. Ugyanakkor gyönyörű mattá válik a bőr, nem fénylik zsírosan, sőt ezt egész nap meg is őrzi. Először nagyon furcsának találtam, hogy ha olajat tartalmaz a krém, akkor mégis hogyan mattíthat - de aztán utána olvastam, hogy a természetes olajaknál ez egyáltalán nem ritka. Van itthon argánolajam, kipróbáltam, hogy milyen ha tisztán azt kenem rá az arcomra, és tényleg az sem mutatot zsíros bőrképet. Szóval, vissza az emuolajhoz: szintén Monemu-s szappannal együtt szereztem be, és így együtt használva azt is észrevettem, hogy a pórusokat is tisztítja és összehúzza. Az orromon és a környékén már nagyon ki voltak tágulva a pórusaim, és ez nagyon zavart. Keresgéltem itt, a krémmánián, hogy ki, mit ajánl, mivel lehetne összehúzni őket, de amikkel a legtöbben elégedettek voltak, azokat túl drágának találtam, és egyelőre nem szántam rá magam a vásárlásra. Meglepetésemre viszont ez a krém és szappan együtt kiválóan (és olcsön) teljesíti ezt is, pedig ilyen hatásra egyáltalán nem is számítottam. Mindezeken felül pedig egész nap hidratáltan tartja az arcbőrömet.