sziluetta

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2020. november 22.

TO NMF után vettem, mivel azt sehonnan nem tudtam megrendelni és hosszas kutatgatás után úgy döntöttem, ezzel nyúlhatok a legkevésbé mellé. Természetesen ez is majdnem mindenhol ki volt fogyva, amikor rendelni akartam, így szettben rendeltem a hidratáló szérum mintával (az még kipróbálásra vár), és úgy voltam vele, hogy ez után már ajánlom neki, hogy jó legyen :D. Hát levett a lábamról, ezért ha hosszútávon is beválik, akkor nem fogok visszatérni a TO hidratálójára. Hihetetlen gyorsan felszívódik, nagyon kellemes az állaga, simán lehet vele rétegezni, eddig semmivel nem veszett össze, pedig reggeli és esti rutinban is használom.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. november 18.

Az első üvegnek a felénél járok. Nagyon sokáig nézegettem, szemeztem vele, de mindig volt más, amit hamarabb be akartam építeni a rutinomba. Leginkább a pattanás utáni foltokkal küzdök (meg még egy-két pattanással, de már sikerült kinyomozni, hogy mi okozza), illetve van néhány apró pigmentfoltom a még fényvédőzés előtti időszakomból valószínűleg (amikor tényleg elhittem, hogy a napozás segít a pattanásokon). Van az esti rutinomban aPAD, nia és retinol és most a reggelibe bekerült ez. Szerintem a kiegyenlítés és a ragyogás instant hatás, vagy legalábbis nekem nagyon tetszik, amit a felkenés után látok. A folthalványításra még várok, de mintha ott is látnék javulást. Én még komoly mitesszereket nem véltem felfedezni, hosszabb használat után jövök updatelni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. november 18.

Sokáig nem hittem benne, hogy valami ami mentolos ennyire jó lehet, ezért elmentem a hype mellett és vettem mindenféle más ajakápolót. Aztán elfogytak a szokásos ajakápolóim és valahogy egyiket se szerettem annyira, hogy újravegyem. Így végül kíváncsiságból landolt a kosaramban és tényleg jó, érdekes, hogy bizserega szám a mentoltól, de meg lehet szokni. Esténként használom, és azóta még egyszer se cserepesedett ki a szám (mondjuk maszkban nem tudja kifújni a hideg szél amúgy se maybe, dehát na, máskor se cserepesedik már ki a szám, pedig szokása).