sziluetta

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. szeptember 15.

Most érek az első üvegem végére, én nem láttam extra változást, mióta használom, de mivel nyugtató-antioxidáns szérum, ezért nem is feltétlen kll várni tőle, hogy néhány használat után látható változást hoz. Ez is ugyanúgy hosszútávú vállalkozás, mint egy peptides szérum. A C vitaminos szérummal együtt használom, egy picit hidratál a fényvédő előtt, bár én még rá szoktam hidratálni, még gondolkozom, hogy használom-e ezt tovább, vagy inkább az iunik beta-glucan-ját rendelem legközelebb nyugtatás céljából.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. szeptember 15.

Már legalább a második adagot használom belőle, és őszintén én látok változást hidratálás tekintetében. Ez, egy hialuronos tonik és a TO hidratálója láthatóan szebbé teszi a bőröm esténként. Tudom, hogy sokan feleslegesnek tartják és elhiszem, hogy nem mindenkinek használ, de nekem őszintén pont ugyanannyit tesz, mint egy ennél drágább koreai tonik. De ki tudja, lehet én is elkalandozok majd más tonikok irányába még.

Skintegra Atomic

Skintegra Atomic
2021. szeptember 1.

Az Iunik olajos lemosója után vettem, korábban a TO olajos lemosóját használtam, így ezekkel tudom összehasonlítani. Kellemes olajos állaga van, illatmentes, ezért is esett rá a választásom, mert az Iunik tartalmaz illatanyagot. Kicsit furcsa illatmentes olajos lemosót használni, mert olyan érzésem van, mintha az étolajat kenegetném az arcomon, de persze, ez nem negatívum, csak szokatlan. Vízzel érintkezve probléma nélkül vált tejes állagúra, tökéletesen távolítja az a ragaszkodó vízálló fényvédőt is, illetve nekem a szempillaspirált is remekül oldja. Könnyen lemosható. Nem okozott pattanásokat, vagy bármilyen más kellemetlenséget.