sziluetta

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Herbal Fusion Testvaj

Herbal Fusion Testvaj
2020. február 24.

Ajándékba kaptam, elkenegettem. Kellemes illata volt, de ennyi. Maradok a bevált testápolóimnál.

Illetve mivel a többi tartozékával nem találkoztam fent a krémmánián (csak a testradírral): a csomagban hozzájáró fürdőbombák nem csinálnak semmit, a szappanja pedig illattalan és pár használat után darabokra esett.

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj
2020. február 22.

Szóval addig vágytam a régebbi kiadásra, hogy végül már csak ez volt a polcokon, amikor úgy döntöttem csak kipróbálom az yr hajolajat. Mivel itteni vélemények alapján döntöttem - illetve azért mert színtiszta olaj szilikon nélkül -, ezért eleve nem is próbáltam mosás után, csak előtt. Kb 1-2 órát simán hagytam, nekem hozza azt, amit egy olajos pakolástól várok, folyékony, egyszerűbb kimosni, mint a tiszta ricinust és a párom sem ájul el az olajszagtól addigis. Fényes és puha lesz a hajam tőle. Külön öröm a cseppmentes adagoló, nem lesz minden tök olajos a használata után.

Purito Snail Clearing BB Krém

Purito Snail Clearing BB Krém
2020. február 22.

Mintát rendeltem belőle, mert felkeltette az érdeklődésemet. Először a 23-mas tippeltem az én árnyalatomnak, sajnos nem nyert, a következő körben a 21-est rendeltem és az már teli találat. Korábban is használtam bb-t, eddig a garniertől, és már a hajamat téptem, hogy mióta dolgozok a rutinomon és egy csomó jó hatóanyagot teszek bele, azóta mindenen, konkrétan mindenen kukacosodott, olyan fényvédőt nem tudnék mondani, amivel kompatibilis volt. Szóval már csak ezért is ámultam el, hogy a purito bb-jének mindegy, hogy 1 réteg vagy 10 van alatta, mindegy hogy milyen fényvédőt használok, mindegyikkel kijön.

Ami a fedését illeti, szépen fed, de nem maszk hatású (viszont amúgy sokkal szebb, mint az alapozóm, szóval azt is lecserélem erre), kell egy kis idő, amíg hozzádomul a bőrszínhez. Fényes lesz utána a bőr, a zsíros bőrömön kicsit túlzottan is, de púderrel korrigálható. Mellesleg a pattanás utáni hegeim szépen világosodnak mióta ezt használom.

Ha valaki mintán gondolkozik, akkor amúgy 1 kis tasak nekem 4 alkalomra volt elég, tehát bőven lehet vele tesztelni a teljes méret megrendelése előtt.