Best of Beauty 2019

sziluetta

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2019. július 22.

Illatban nekem még mindig a drágábbak jönnek be, a Batiste, a Got2B, de ennek sincs egyáltalán rossz illata, csak szerintem nagyon erős. Sajnos a drágábbakhoz szoktam, így lazán fehérre sikerült ezzel fújnom reggel a hajam, nagyon mérges voltam, gondoltam soha többet. Aztán haza estem, ledőltem kicsit, miután felkeltem és a tükörbe néztem az volt az első gondolatom hogy de jól áll a hajam. Szóval erős illat ide vagy oda, ez mégiscsak feleannyiba kerül, és remekül működik, szóval megtartom. :D

Up: hát ezt hónapokkal ezelőtt írtam, és ez a szárazsampon azóta se fogyott el. Na nem azért mert olyan jó, hanem mert migrént okoz az illata. És senki nem hajlandó nálunk elhasználni, addig kerülgetem, hogy előbb vagy utóbb kuka lesz a sorsa.

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2019. július 13.

2019.06.21
Jó fényvédő, az első olcsó Koreából rendelt fényvédőm. Nekem zsíros bőröm van, így eléggé csillogni szoktam tőle. Sminkeltem már rá, nekem kukacosodott, de tekintve hogy az eddigi összes fényvédőmön is, ezért szerintem a bb a hibás inkább. Púderrel jól használható, a védelme tényleg jó.

Update: nekem is szétvált olajos és krémes részre, nem tudom hogy így használjam-e még vagy inkább dobjam ki. :/

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2019. július 12.

Szóval nézegettem a tonereket amiket elmentettem, rendelés előtt álltam, és emellett döntöttem. Végre megérkezett és első este ki is próbáltam, azóta pár napja hol 3 réteget, hol 7-et kenek fel, attól függ mennyire sietek éppen. Reggel-este használom, és nagyon durva, de nem zsíros napközben a bőröm - ehhez mondjuk a B-bomb is hozzájárult, illetve most azért nincs durván meleg, DE ezzel a tonerrel lett teljes a kép.