sziluetta

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2022. április 18.

Nagyon jó fényvédő és fungal acne biztos. Zsíros bőröm van, nekem szép bőrképet ad, egy picit talán szárít, érdemes aláhidratálni, főleg, ha smink kerül rá. De nálam alapból smink nélkül is megállja a helyét, ha épp szép-bőr időszakom van, olyan, mintha egységesítene picit. Nem csípte a szemem, pedig kémiai fényvédőknél előfordult néha ilyen probléma, nem is fehérít ki és nem pereg.

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid
2022. március 1.

Nehezen adtam neki esélyt, mert a márka fényvédő "fluid" termékében nagyot csalódtam tavaly nyáron, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Eddig a TO alapkrémjét használtam hidratálónak, nem a hidratáló krémben szeretném látni az összes aktívot, úgyhogy nagyon jó volt nekem az. De érdekelt, hogy találok-e hasonló alapkrémet kellemesebb állaggal, és hát ez lett az a krém. Hiper-szuper gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget, engem szépen hidratál.

2022. március 1.

Hosszú idő óta a legjobb fényvédő, amit használtam. Nálam hatásában vetekedik a canmake mermaid fényvédőjével, csak ez könnyebben beszerezhető. Az aloholtartalom az most engem is elszomorított, de egyelőre nem szárította vagy irritálta a bőrömet. Nyárra mindenképpen hasznos lesz, mert a könnyű állaga miatt nem kell aggódni, hogy "leolvad" a fejemről. Nem fényes, de nem is túl matt, teljesen egészséges bőrképet ad, könnyű rá sminkelni, nem kukacosodik és nem veszekszik az alatta használt rétegekkel.