szilvamagw

Plum Lipstick
Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Plum Lipstick
Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2016. március 27.

Eredeti vélemény:
1-2 hónapja nagyon rossz a bőröm, brutális cisztikus aknéim vannak, amikre szükségem volt egy beton-fedésű alapozóra, és íme, megtaláltam!
A dudorokat persze semmi nem tudja elrejteni, de legalább a vörös színt szépen lefedi, ráadásul egész nap!
Óriási segítség ez a termék, enélkül nem szívesen mennék utcára..

Bővített:
Az aknéimnak már csak a nyomai maradtak hátra, sajnos nem fedi el őket tökéletesen, de nem zavar, így is boldog vagyok! :))

Mivel a problémás időszakban való használat után mégis észhez tért a bőröm, ki merem jelenteni, hogy sosem rontott a helyzeten, új pattikat nem okozott, nem irritált.
Amugy olyan szinten zsíros az arcom, hogy nekem matton tartásban nem segít; pár óra elteltével úgy tocsog az arcom, hogy MCDonald-ék rajtam sütik a sültkrumplit...:Dd
De a zsírosodás miatti sok mattítópapír használatától sem gyengül a fedése :))

Nem kopik csúnyán, szép összképet ad.. Nagyon szeretem!

Cell-1 Csiganyálka Kivonatos Bőrápoló Gél

Cell-1 Csiganyálka Kivonatos Bőrápoló Gél
2016. március 17.

Anyukámnak nagyon bevált: volt néhány nagyon régi macskakarmolásból eredő hege (amikor történt az eset, akkor sokáig volt gyulladt, így erős heget hagyott hátra), de pár hét alatt nagyon szépen elhalványította.
Nekem is bevásárolt belőle a pattik okozta nyomok-hegek miatt..Szép bőrképet ad, a pórusaim használat után kevésbé láthatóak.
Én mindig keverek hozzá olajokat vagy más hidratálókat, mert amúgy picit húzódik utána a bőröm.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. január 29.

nem hittem a szememnek! Amióta barátnőm átruházta rám az övét (neki túl világos lett), azóta csak ezt használom.. Az Anastasia Beverly Hills Dip brow Pomade-ját már nem is használom, annyira jó ez a cerka! :D
Könnyű használni, szép lesz a végeredménye, és nekem nagyon tartós! MINDENKINEK ajánlom!