szilvasitimea

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. április 15.

MIÉRT? kombinált bőröm van, borzalmas ez az alapozó. Iszonyatosan folyékony....és nagyon lassan szárad meg. De tényleg. kisminkelem magam, eltelik mondjuk egy negyedóra, hozzáérek és még mindig folyik az egész. borzalom. az tény, h szépen fed, és a szín tényleg passzol, de mintha valami rohadt vizes krémet maszatolnék, ami nem szárad meg negyedóra alatt sem. Sokkal olcsóbb alapozók ennél többet tudnak. nagy csalódás, pedig nagy volt a hype anno.

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. április 15.

reklám alapján vettem meg, meg mert a kókusz a kedvenc alapanyagom és illatom. :)))
hát...önmagában szart sem ér. töredezett, száraz, szálkás hajam van. hajpakolás vagy balzsam nélkül kipróbáltam, de sajnos iszonyat mód összegubancolta, nagyon sokszor kifésültem, de egyfolytában összegubancolódik. borzalmas....nem lett puha a hajam, ugyanolyan száraz a tapintása, de lehet, hogy már balzsam vagy pakolás nélkül nem nagyon lesz puha.... Nekem erős a textúrája, "keményebb" mint más sampon, amit próbáltam..

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2019. április 15.

Nagyon-nagyon megszerettem, mert tényleg puha lesz tőle a hajam ( töredezett, szálkás, néha száraz) és sokáig jó illata lesz tőle.