szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biotherm Skin Best Cream SPF15

Biotherm Skin Best Cream SPF15
2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem ezt a hidratálókrémet, hisz már masodjára vettem meg a Müllerben árult csomagban,amihez meg a szérum és a liquid Glow olajból is volt luxusminta. Szuperül hidratál, nagyon szépen feltölti a bőrt és szépen egységesíti az arcszínt. Biztos újravevős cucc.

Biotherm Skin Best Serum-In-Cream

Biotherm Skin Best Serum-In-Cream
2016. augusztus 21.

Én egy ajándékcsomagban kaptam egy luxusminta kiszerelésűt és szinte naponta használom az alapozó alá. Naracssárga, sűrű állaga van, szépen kisímítja az arcot, de én valahogy az ilyen állagú terméket nem szeretem. Elég nehezen tudom eloszlatni és hidratálni sem hidratál..Nem venném meg.

Ole Henriksen Invigorating Night Gel

Ole Henriksen Invigorating Night Gel
2016. június 13.

Nekem az új, pompás kiszerelében van meg, amit már 6 hónapja használok, de nem minden este. Gél állaga van, ami nekem nem tűnt ragacsosnak, a férjemnek viszont igen, úgyhogy ő egy használat után nem még kente vele az arcát. Szép összetevője van, de én feszesítő hatást nemigen tapasztaltam..igaz nincs ilyesmire szükségem. Valahogy nem tudom eldönteni, hogy bejött e a termék nekem vagy sem, de újra nem venném, az biztos. Mivel nagyon odafigyelek az arcápolásra, a rendszeres hámlasztásra, nem tűnt úgy, hogy csodát tesz az arcbőrömmel. Lehet, hogy aki nem hámlaszt rendszeresen, annál sokkal jobban látszik a hatása.

8 ÖSSZETEVŐ

Chlorella Pyrenoidosa Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!