Best of Beauty 2019

Szilviaa

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra
2018. augusztus 31.

Az Auchanben kaptam le a polcról, csak úgy érzésből, mert nem találtam azt, amit máskor használok.
Hát ez csoda jó, nagyon jól végzi a dolgát, selymesre, bársonyosra radíroz. Az illata kellemes, az összetevői is elég jók és az ára is szuper. Mi kell még?

DKNY My NY EDT

DKNY My NY EDT
2017. január 13.

A véleményeket olvasva mindig megjegyzem magamban, hogy ugyanaz a parfüm mennyire másként viselkedik az embereken.
Rajtam ő nagyon nagyon ügyes és rafinált.
Egy igazán fűszeres jelleggel indul, amit már eleve imádok, majd lecsendesül egy egyszerű édes, ám mégsem vattacukor illatra, hanem olyan igazán kellemesre. A történet itt nem áll meg, aztán kezdődik a csoda. Néhány órán belül újra előtör belőle egy füstös fűszeres jelleg, ami aztán egész nap elkísér.
Nagyszerű és tökéletes.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2017. január 3.

Nem egy nagy durranás.
Kezdve azzal, hogy az enyémnek alig lehet levenni a kupakját. Megszenvedek vele mindig. Ajándékba kaptam barátnőmtől, az övé könnyebben szedhető szét, bár lehet majd idővel ezt is. Ha kivárom.
Nem hoz szép hatást. Kb semmilyet. Elég sűrű a pillám, így összetapasztja. Ezért használat után fésülgetni kell. Macerás.
Nem ad semmilyen extra hatást optikailag sem.
Ami miatt megéri a hármast, az csupán az, hogy nagyon tartós. Fent marad egész nap, nem kell utánfestegetni és nem kenődik.