szilvike94

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. április 29.

Mostanában nem találtam olyan spirált, ami ne kenődött vagy potyogott le volna a nap végére a szemem alá. A nevének ígérete miatt vettem meg első sorban, alapból egy másik essence spirál után nyúltam volna.
Két-három réteg kell belőle a látványos eredményért. Egész nap ott marad a helyén, nem kenődik, nem pereg, ez remélem a tubus végéig kitart és nem kezd el peregni, a festék száradásával. Plusz pont, hogy meglepően könnyű maradéktalanul lemosni.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2020. április 29.

Nekem a tokaji aszús arckrém sokkal sokkal jobban bejött a Helia-Dtől. Nekem hagy egy ragacsos érzetet a bőrömön, minimálisan csípked főleg a száraz részeken. Csalódás...elhasználom, de nem fogom újra venni.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. április 29.

Először egy notino-s kis mintám volt belőle, aztán annyira megtetszett, hogy egy nehéz hónap jutalmaként megleptem vele magam, amit azóta se bántam meg. 2 fújás bőven elég belőle, egész nap érzem magamon. A hajamról az ágyneműbe is bele ivódik. Rajtam extrém tartósnak mondaható, szerintem a La via Belle se tartott ennyi ideig. Elég erős, karakteres illat, szerintem nem is kell, hogy mindenkinek tetszen.