szilvike94

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. május 9.

A legjobb testápoló amit valaha próbáltam és mindig újra veszem. Nyáron pedig a kék hyaluron-os társára váltok.
Nekem a szőrtüsző begyulladásokon is sokat segített, borotválkozás után sokkal kevesebbszer fordul elő, mint régen.

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal
2021. május 9.

A dupla tisztítás első lépése nálam is. Vattakorongra öntve használom és úgy törlöm át vele az egész arcomat. Ha van rajtam smink, akkor a szempillaspirált is ezzel oldom le. Ha nem itthon vagyok és nem sminkelek akkor is használom a reggeli rutin lemosására. Utána a balea med géles lemosóját használom így egyáltalán nem hagy olajos érzetet a bőrön. Hál isten nálam nem okozott pattanásokat és mintha így a dupla lemosós módszerrel kevésbe lenne száraz a bőröm.
Majd testápolóval keverve is szeretném kipróbálni az extra hidratálásért. Az ára is nagyon pénztárcabarát, nálam így 5 csillag.

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2021. április 8.

Sajnos örökletesen pigmentációra hajlamos az arcom. A bőrgyógyásztól kaptam mintát és már a minták elhasználása után láttam eredményt, így beruháztam a teljes kiszerelésre. Szerintem nyárra is megveszem + megfejelem a szokásos fényvédőmmel. Pattanásokat nem okozott, nem kukacosodott, bár azért vigyázni kell vele, hogy alatta minden szérum beszívódjon, olyankor volt rá példa amikor siettem. Sminkelni is szépen lehet rá.