szilvike94

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. november 11.

Mostanra világosodott vissza a bőröm a Porcelain árnyalathoz, mondjuk én csak télen viselem el magamon az alapozót. Az aláhidratálást és a jó primert mindenképp igényeli, mert a száraz részeket azonnal kidobja és beül mindenhova. A termékeket amiket felé rakok amúgy jól megtartja és a bőröm is sokkal később fényesedik át. Szuper alapozó, már sok mindenkinek ajánlottam és rosszat még nem hallottam vissza.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. október 19.

A legkisebb kiszerelést vettem, meg az ára így is igen borsos volt. Nagyon sokan dicsérik rajtam, a bőrömön és a ruháimon is egyaránt érezhető az illata. 1-2 fújásnál nem szabad jobban túltolni, mert akkor már-már irritálóvá válhat. Az üveget én is imádom, tényleg olyan, mint egy "telefon" bár már volt, hogy a nagy reggeli rohanásban majdnem kirepült a kezemből (ahogy az iPhonom is szokott). Tény, hogy nagyon tetszik, de nekem még mindig a La Vie Est Belle az etalon parfüm tőlük, amit soha nem tudok megunni. :-)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. július 4.

2019. július 4.
2 éve írtam hozzá először véleményt ugyan így nyáron. :-)))
Visszatérő kedvencnek mondanám, a minap a fiók mélyéről került elő. Valamiért a Physicians Formula Butter bronzerét nagyon narancsosnak találom mostanában magamon, így az alap készletemben levő bronzert (amit reggel mindig előveszek sminkeléshez) erre cseréltem le. Még mindig nem
okozott csalódást. Az illata is még mindig isteni.

2017. július 3.
Isteni ez a bronzosító, imádom az illatát, viszonylag tartós is rajtam, ami egy csoda mivel én sokat támaszkodok az arcomon. A milky chocolate árnyalat van meg, nem vagyok az a túl barna lány de nem is az a hullafehér, szóval az árnyalat is szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Szerintem aki szeretne egy jó bronzosítót a nyárra az nyugodtan ruházzon be rá nem fogja megbánni. :)