szilvike94

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2021. december 28.

A legjobb szalicilos hámlasztó amit használtam. Reggeli rutinban, arctisztítás és TO glikol után csapom fel. Utána picit várok és befejezem egy hyauronnal és egy fényvédővel a rutint. Az eredmény láthatóan kevesebb miteszer, ami van az is könnyen kiműthető. Nincsenek betokosodott nagy pattanások, cserébe szép egységes, pigmentáció mentes a bőröm.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. december 28.

Idén nagy szerelmese lettem a Revox termékeknek, csak bemegyek a dm-be és lekapom a polcról őket. Viszont valamiért az állandó tagját a csapatomnak még nem sikerült véleményeznem. Könnyen beszívódik, nagyon szépen kisimítja és feltölti az arcbőröm. Ha nem
sminkelek csak itthon vagyok, akkor általában nekem elég is mint “hidratáló” a reggeli rutinomban, nem szoktam már pluszban krémezni.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2021. augusztus 29.

Meglepően szuper termék. Nem is volt kérdés nálam, hogy jön-e velem haza, INCI ide vagy oda. Imádok fényvédőket tesztelni, eddig talán 1x volt olyan, hogy 2x egymás után ugyanazt vettem meg. Meglepően szépen hidratál, a reggeli szérumok után jöhet rögtön ő, különlegesebb hidratálót nem igényel alá a bőröm. Ami a legjobban tetszik, hogy semmi kukacosodást nem tapasztaltam. Pattanásokat nem okozott, szerintem ennyi pénzért bátran ajánlom bárkinek kipróbálásra.