szilvinyuszko

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Balea Copacabana Fátyolmaszk

Balea Copacabana Fátyolmaszk
2020. június 22.

Le kell szögeznem, hogy imádom a Balea maszkokat, a limitált kiadásokat is mindig előszeretettel vásárolom. Ez a maszk viszont egy oltári csalódás minden tekintetben. Az anyaga valami nagyon rugalmatlan vastag valami, ami ahol csak lehet, eláll az arctól. Valahogy a formája és a kivágások is furák, nem fedi le úgy az arcot, ahogy optimális lenne.
A másik dolog viszont, ami rosszabb, hogy csípte az arcomat (soha semmilyen maszk nem okozott még irritációt, pedig nagyon sokat kipróbáltam már). Nagyon csalódott vagyok, mert alig vártam már a Copacabana LE-t...
Hogy egy pozitívumot mondjak, az illata kellemes, frissítő :)

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom
2020. február 19.

A három fellelhető illat közül ez tetszett a legjobban, így jött velem. Reggel és este is használom, sminklemosás után megfelelően távolítja el az arcon lévő maradványokat. Citromos mivoltából adódóan frissítő érzetet hagy maga után, nálam az olajosságot is redukálta. Többször vettem már újra.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2019. május 23.

Legjobb vattakorong, ami a piacon van ár-érték arányban. 140 darabot kapunk 250 Ft-ért.
Nem foszlik szét, puha és amit imádok, hogy a szélét lepréselték. Utálom, mikor egy vattakorongnak nincs tartása, nyúlik összevissza, amikor az ember benedvesíti. Hát ez nem ilyen :) Sokkal jobb, mint jóval drágább társai.

1 ÖSSZETEVŐ