Szimica

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2019. április 11.

Up.:Semmi másra nem cserélném le, az ára miatt van hogy L'oreal-t vettem, de mindig fogtam a fejem amiért spúroskodtam.

Itt vettem lila színben, bontatlanul, harmadáron, már ezért is imádom! Szóval nekem több éve az alfa és omega az YR Sexy Pulp spirál, de egyszerűen annyira vonzott a csomagolása, hogy ennyi pénzért lila színben is kellett. Az YR szebb pillákat csinál, de panda maci leszek tőle, a Lancômetól semmi ilyet nem tapasztaltam és nem olyan grandiózus a pillám de azért szép. Még edzeni is ebben mentem és nem pergett le és folyt le. Tartóssága miatt újravenném, de 2,5x drágább így is az YR-nél. Ha olcsóbban lesz lecsapok rá, vagy ha ősszel f*sza lesz az ösztöndíjam csakazértis megveszem, de inkább vágyódok rá és remélem a jelenlegi nem fogy ki fél évnél hamarabb.

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2018. december 3.

Én amióta megjelent Magyarországon, azóta ezt a hajfestéket használtam évek óta, mert sehol nem találtam normális szőke hajfestéket. 10,21 az én szerelemárnyalatom, a természetes sötétbarna hajamat teljesen befogja, én csak ódákat tudok zengeni erről a festékről!
Kár, hogy Győrbe már sehol nem lehet kapni, vadászhatok újra normális szín után :(

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. november 29.

Ez a legeslegjobb alapozó a világon! Nagyon tartós, jól fed, bár a sebesedésre hajlamos bőrűeknek kicsit extrázni kell korrektorral a fedést. RT szivaccsal dolgozom el, nekem nagyon jól működik. Végre egy alapozó, amire ha felaplikálok valamit az a nap végén is látszódik, ugyanis imádok "kocsmárosan" fejtámasztósan könyökölni és tapizni az arcom. Legnagyobb csalódottságomra a Douglasban szinte kötelezően nem találták el a színemet, úgyhogy a TBS világosító cseppjeivel korrigálom, nagyon jól működik a kettő együtt. Fekete pont, hogy alapból nem pumpás a kiszerelése és külön rendelnem kellett hozzá. Bár halkan megsúgom, az EL oldalon még egy pumpához is luxus mintát adnak. Mellesleg nekem korábban Clinique BP alapozóm volt és az sokkal-sokkal jobban elnehezítette a bőröm és beleült, ahhoz képest ez csudakönnyű.

1 smink