szimit

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: -

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2019. szeptember 15.

Könnyű, géles krém, de számomra nem hozza a várt hatást. Igazából semmi extrát nem érzek a bőmrömön, azon kívül, hogy bevonatot hagy maga után, mintha sima zselével kenném be az arcomat. Sminkelni nem nagyon lehet rá, az alapozó elcsúszik rajta. Elhasználom, de nem veszem újra. Pozitívum, hogy nem lesz pattanásos a bőröm tőle.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
A funkcióját mint micellás víz abszolút NEM látja el. Az alapozó ott marad az arcon, a szemfestéket csak szétkeni. Ha szeretnéd, hogy alaposabban leszedje dörzsölni kell (az meg a szemkörnyéknek nem éppen előnyös), de még akkor is a festék negyede még ott marad (nem vízálló sminket használok).
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Matis Réponse Corrective Hyaluronic Performance

Matis Réponse Corrective Hyaluronic Performance
2019. március 19.

A kozmetikusom használ Matis-os termékeket, ő ajánlotta az erősen vízhiányos bőrömre. Ha este bekenem vele az arcom, akkor pihe-puha bőrrel ébredek. DE még is van valami hiányérzetem a krémmel kapcsolatban várnék még valami tőle, hogy egy kicsit jobban töltse az arcom. Szóval csak 4 csillag.
Tuti nem veszem újra, annyira nem jó mint amennyi az ára.

UPDATE!
Elhasználtam az első tégelyt. Imádom, szuper, szeretni az arcom.
Nem okoz pattanásokat, mitereszeket. Puha, telt, érzetet ad. Mini szarkalábak is enyhültek. Ilyen szép sose volt még az arcom mint most... oké eddig drogériás krémeket használtam tehát nekem ez a viszonyítás alap (L'oreal, Mixa).
Megéri az árát!
Csillagos ötös.