SziNo

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Kristen Hair All In One Hajvitamin

Kristen Hair All In One Hajvitamin
2021. március 13.

Blackfriday akció keretein belül jutottam hozzá két dobozhoz egy áráért. Sok jót hallottam és olvastam róla, ezért szerettem volna kipróbálni, hogy valóban hatásos-e. Szimpatikus volt, hogy nincsen annyira agyonreklámozva, mint a többi macis hajvitamin. Nekem teljesen megérte, javított a hajam állagán és sok kis babahajam is nőtt tőle, amíg szedtem (hajnövekedést nem tapasztaltam a szedése során). Egyetlen negatívuma az iszonyatos szaga, ami minden alkalommal megcsapott, amikor kinyitottam a dobozt. Tervezem még újravenni és csinálni egy 3 hónapos kúrát vele.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2021. március 12.

Már az első tubus vége felé járok kb. 2 hónap használat után. Az elején nagyon nem hittem benne, de végül pozitívan csalódtam ebben a termékben. Alapjáraton nincs panaszom a pilláimra, viszont ettől a kis szérumtól elkezdtek apró kis babapilláim nőni rendszeres használat mellett. Esténként már teljesen beépült az arcápolási rutinomba és a pilláim mellett a szemöldökömre is használom, amitől dúsabbak lettek. Néha-néha reggel is fel szoktam kenni, ha tudom, hogy aznap nem sminkelek. Szempillaspirál alá még nem használtam. Ha egyszer kifogy biztosan újraveszem.

Catrice Kaviar Gauche Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Kaviar Gauche Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2021. március 12.

Akciósan vettem és nagyon bejött. Kár, hogy csak limitált kollekció, mert ha lehetne én biztosan újravenném. Felkenés után enyhén bizsergető érzést ad, ezáltal talán optikailag dúsít is picikét. Mielőtt használom egy nude ceruzával alákontúrozok és nagyon szép ajkakat varázsol (ha végre vége ennek a maszkos időszaknak mindenképp ki szeretném próbálni élénkebb színű ajakceruzák fölé is). Az applikátor valóban használhatatlan, ezért rúzsecsettel szoktam felvinni. Viszont elképesztően gyorsan fog még úgy is, hogy nagyon takarékosan használom, örülnék neki, ha a Catrice-től megszokott szájfény mennyiségben lehetne megvásárolni, mert nagy kedvenc lett mióta a sminkkészletem része.