szio

Regisztráció dátuma: 2012. január 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Nu Skin Ph Balance Mattefying Toner

Nu Skin Ph Balance Mattefying Toner
2012. január 31.

Nagyon meg vagyok vele elégedve 3 hónapja használom a hozzá való arctisztítóval, krémekkel együtt. Nagyon kiadós 3 hónap alatt még a fele se fogyott el napi 2x-i alkalmazással, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

Nu Skin Hand Lotion - Kézkrém

Nu Skin Hand Lotion - Kézkrém
2012. január 31.

Na ez a KÉZKRÉM maga. Nem lehet vele mellé lőni. Azt szeretem a Nu Skin termékekben, hogy azt kapom amit elvárok. Egy kézkrémtől azt várom, hogy hidratálja a kezem, ne száradjon ki és ettől a terméktől ezt megkapom. Az ára is teljesen oké. hiába kerül 2700Ft ban, ha tized annyi kell belőle mint párszáz forintos társaiból. Akkor mi a drága? Sok olcsó, semmitérő cuccot megvenni feleslegesen!

Nu Skin Galvanic SPA System II

Nu Skin Galvanic SPA System II
2012. január 31.

Drága? Na ne vicceljünk már. Ez PRÉMIUM KATEGÓRIA! Nyilván nem 1000Ft-ért dobálják hozzánk. (Viszont nem is azt nyújtja amit az 1000-2000Ft-os kencék) A gépet egyszer kell megvenni, amit egész életedben használhatsz arc-,test-, és hajkezelőként. Tehát nem kell kozmetikushoz járni különféle arckezelésekre, nem kell bőrtónusjavító testkezelésekre, narancsbőr elleni kezelésre, nem kell mindenféle ócska,semmitérő szépségvitaminra költeni, hajnövesztő samponra, ampullára stb (Amik semmit nem érnek és csak pénzkidobás). Én nagyon imádom, egy csodaszer! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Én arckezelésre használom heti 1x. Aki azt mondja, hogy ezért a "szolgáltatásért" sok havi 5000Ft, az nem tudja, hogy mire képes ez a gép. Az csak egy dolog, hogy mennyibe kerülnek a zselék hozzá, de a hatása felbecsülhetetlen.

2 ÖSSZETEVŐ

Soyethyl Morpholinium Ethosulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott