sziromniki

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Nature Box Argánolaj Szilárd Sampon

Nature Box Argánolaj Szilárd Sampon
2022. május 16.

Kezeket el ettől a terméktől! Egy ajándékcsomagban volt benne ez a sampon és gondoltam, hogy akkor már kipróbálom. Még nem használtam korábban szárazsampont, de ha a többi is ilyen, valószínűleg nem is fogok. A sampon bárhogy is próbáltam használni nem habzott fel, illata alig volt és a fejbőrömet iszonyatosan kiszárította, sőt korpás is lett. 3-4 alkalmat bírtam ki vele, nagyon hamar zsíros lett utána a hajam tőle és nem éreztem azt, hogy rendesen tisztított volna. Egyszerűen egy hatlamas nem!

Wibo Cushion Contour Concealer Korrektor

Wibo Cushion Contour Concealer Korrektor
2022. január 7.

Pinkpandás rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a korrektort, de sajnos egyáltalán nem lett a kedvencem. Már kibontáskor egy nagyon erős szag csapott meg, de ilyet még sehol nem tapasztaltam. Kínai műanyag szaga van, nem tudom, hogy a termék amit kaptam rossz vagy ennek ilyennek kell lennie, de számomra használhatatlanná teszi a korrektort. Ezenkívül a fedése sajnos elenyésző, világosítani se nagyon lehet vele az arcon a szemem alatti karikákkal pedig semmit nem tud kezdeni, pedig nincsenek erős karikáim.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2021. március 28.

Én tényleg szérumként szoktam használni,hidratáló mellé tökéletes kiegészítő! Idáig nagyon bevállt, könnyen beszívódik és szépen kiegészíti a hidratólámat. Primerként is ígéretesnek tűnik, de ezzel kapcsolatban még kísérleteznem kell!
Egyelőre 5*, ár érték arányban szerintem verhetetlen

Update: azóta csak kiegészítésként használom, ha nem reggel sminkelnék egy primer előtti plusz hidratálásként, oda szerintem tökéletes és végzi a dolgát, a mindennapi rutinomban pedig a g&g Ha Lightera cseréltem le