sziromniki

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2020. május 28.

Éjszakára szeretem a táplálóbb, zsírosabb krémeket, de ettől érezhetően elnehezedett a bőröm és nagyon lassan szívódott be. Nagyon erős, mű illata van, ami nem is illant el használat után. Számomra nagyon kellemetlen volt az illata és pár használat után érezhetően ki is szárította a bőrömet.
1 hetet bírt ki nálam mielőtt megváltam volna tőle.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. május 12.

Hatalmas pénzkidobás volt! Először is, egyáltallán nem higénikus a szivacsos fej, úgyhogy én azt rögtön el is távolítottam. Maga a termék alig kapható pár színben, nekem a legvilágosabb szín volt az, ami nagyjából passzolt a bőrszínemhez, de ennek szürkés-rózsaszínes árnyalata van, ami az én sárgásabb bőrtónusomhoz nem igazán passzolt. Bőrhibák elfedésére nem volt elég erős a fedése, ha pedig a szemem alá akartam használni, akkor beült a ráncokba.
Biztos, hogy nem fogom újravenni!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. május 12.

Jó kis alapozó, de nekem kiemeli a pórusaimat, pedig azok nem is annyira láthatóak. Én közepes fedésűnek mondanám, fel lehet vinni szépen is, hogy természetes hatása legyen, de amint rétegezném picit maszkos lesz. Kellemes illata van, de nekem személy szerint egy fölösleges hozzávaló csak. Ennek ellenére nem zavaró, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.